sparkle Avenue • where dreams come true
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Snack Stop

3 posters

Page 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Snack Stop - Page 3 Empty Re: Snack Stop

Post by Theo James Sun Sep 07, 2014 5:18 am

Gledao je raširenih očiju, zaustavljajući se. Bukvalno je zino kada je sve to ispričala, pa je spustio kažiprst preko svojih usana, davajući joj znak da ne priča više. -Iz kog razloga još uvek mogu da me nađu na tom glupom internetu? -zakolutao je očima, ne skidajući pogled sa nje. -Zar nije jednostavnije Tio Džejms? -pročistio je grlo i nastavio da hoda. -A muzička karijera, to tek ništa, zaboravi. Ma ukratko, ono što hoću da ti kažem jeste da zaboraviš sve što si pročitala, osim da mi je rođendan u decembru.
Theo James
Theo James
Abnegation Leader // The Ambitious One
Abnegation Leader // The Ambitious One

Broj poruka : 23067
Rođendan : 1996-04-20
Pridružen/a : 2011-11-28


http://zauvek-i-slucajno.tumblr.com/

Back to top Go down

Snack Stop - Page 3 Empty Re: Snack Stop

Post by Amanda Seyfried Sun Sep 07, 2014 5:31 am

Donekle ju je zbunila njegova reakcija ali nije mogla da potisne mali osmeh. "Zato što još nikome nije palo na pamet da izbriše sve te stvari sa interneta. A i zašto bi? Ljudima je potrebno da rade nešto u slobodno vreme." slegla je ramenima "Dozvoli da te pitam nešto, zašto kriješ svoje puno ime?" gledala ga je radoznalo mada je verovatno trebala da ćuti. Ipak, nije bila jedna od onih koji su odustajali, volela je da zna stvari, ma koliko lične bile. "Znaš da je to ne moguće." rekla je tiho lupnuvši se prstom po čelu.
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

Snack Stop - Page 3 Empty Re: Snack Stop

Post by Theo James Sun Sep 07, 2014 5:44 am

-Pa tako, u slobodno vreme upoznajmo druge ljude. -nasmejao se i razbarušio joj kosu malo. -Da se razumem u to, izbrisao bih prvi. -isplazio joj se, pa je ponovo zastao i pogledao je. -Ne krijem svoje ime, ni prezime, ni odakle sam, ni ništa, samo jednostavno ne volim da pričam o tome. -podigao je obrvu i skinuo naočare, jer je sunce već zalazilo. -Ima li još nešto da te zanima, da ti sad odgivorim, kad sam već raspoložen? -nasmejao se, pa je prostrelio pogledom. -Znam, ali pravi se, odglumi.
Theo James
Theo James
Abnegation Leader // The Ambitious One
Abnegation Leader // The Ambitious One

Broj poruka : 23067
Rođendan : 1996-04-20
Pridružen/a : 2011-11-28


http://zauvek-i-slucajno.tumblr.com/

Back to top Go down

Snack Stop - Page 3 Empty Re: Snack Stop

Post by Amanda Seyfried Sun Sep 07, 2014 6:01 am

"Možda neko nema mogućnost da upoznaje ljude lično." slegla je ramenima pa se nasmešila kad je to uradio, češljajući je prstima. Gledala ga je par sekundi pa je skrenula pogled u stranu, mršteći se neprimetno "Okej, prihvatam to. Ostaće samo Tio Džejms, bar dok ne smislim neki bolji." gricnula se za usnu suzdržavajući smeh pa ga pogledala "Ammm..." prekrstila je ruke iza leđa cupkajući u mestu dok je razmišljala o tome "Zapravo ima. Zašto ne voliš da pričaš o svojim muzičkim sposobnostima?" pogledala ga je kroz trepavice pa klimnula glavom "Nemam pojma o čemu pričaš."
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

Snack Stop - Page 3 Empty Re: Snack Stop

Post by Theo James Sun Sep 07, 2014 6:06 am

-Pa dobro, onda ne znam. Neka se snađe drugačije. -slegnuo je ramenima i pogledao negde u daljinu zamišljeno.-Zar možeš da smisliš nešto bolje? Mislio sam da je nemoguće. -našalio se i izvio usne u luk. Sviđalo mu se kako zvuči kad neko izgovara njegovo ime. -Zato što ih nemam. -nasmejao se. -Ali kad si već sve to pročitala, mogla si i da preslušaš nešto na youtube-u, dovoljno bi ti bilo. -pogledao je ispod obrva i nasmejao se.
Theo James
Theo James
Abnegation Leader // The Ambitious One
Abnegation Leader // The Ambitious One

Broj poruka : 23067
Rođendan : 1996-04-20
Pridružen/a : 2011-11-28


http://zauvek-i-slucajno.tumblr.com/

Back to top Go down

Snack Stop - Page 3 Empty Re: Snack Stop

Post by Amanda Seyfried Sun Sep 07, 2014 6:25 am

"Svakako ću se potruditi." rekla je pevušeći pa mu uzela naočare i zakačila ih za majicu "Amm.." ugrizla se za usnu smešeći se "Već jesam. I nije mi jasno zašto kriješ to kada zvuči odlično. Ja recimo ne volim da pevam jer me pevanje vezuje za loš i dobar deo mog života. Mislim, u isto vreme je bilo najbolje i najgore. Znaš već na šta mislim." pogledala ga je slatko trepnuvši par puta
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

Snack Stop - Page 3 Empty Re: Snack Stop

Post by Theo James Sun Sep 07, 2014 6:33 am

-Zašto sam u bilo kom trenutku i posumnjao u to? -pričao je sam sa sobom i smeškao se u isto vreme. -Jesi? -raširio je oči i pogledao je iznenađeno. -Ne mogu da verujem, bio sam ubeđen da nisi. -pročistio je grlo i spustio pogled. -Ne znam.. ne mogu da objasnim. Rekao sam ti jedina osoba pred kojom pevam je Šejlin, i mislim da će tako da ostane. Eventualno pred tobom, ako budeš dobra. -isplazio joj se i namignuo. -Znam, shvatam, ali tu sam ja, koji jedva čeka da čuje nešto ponovo.
Theo James
Theo James
Abnegation Leader // The Ambitious One
Abnegation Leader // The Ambitious One

Broj poruka : 23067
Rođendan : 1996-04-20
Pridružen/a : 2011-11-28


http://zauvek-i-slucajno.tumblr.com/

Back to top Go down

Snack Stop - Page 3 Empty Re: Snack Stop

Post by Amanda Seyfried Sun Sep 07, 2014 8:51 am

"Ni meni nije jasno, stvarno." lupila ga je prstom po nosu smešeći se "Aham, i ozbiljno ti kažem, šteta što ste se rasturili." zamislila se na trenutak pa odmahla glavom "Znači ništa od toga, ne planiram da budem dobra u skorije vreme." slegla je ramenima suzdržavajući smeh. "Da čuješ šta?" pogledala ga je zbunjeno
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

Snack Stop - Page 3 Empty Re: Snack Stop

Post by Theo James Sun Sep 07, 2014 9:25 am

Namrštio se i zakikotao, pa je prostrelio pogledom. -Nije šteta, veruj mi, ovako mi je bolje. -isplazio se i počeo da je bocka bez prestanka u rame, jer nije znao šta će sa rukama. -Ne, ha? Dobro, da znam..
-Da pevaš, ponovo. -pogledao je slatko i nasmešio se.
Theo James
Theo James
Abnegation Leader // The Ambitious One
Abnegation Leader // The Ambitious One

Broj poruka : 23067
Rođendan : 1996-04-20
Pridružen/a : 2011-11-28


http://zauvek-i-slucajno.tumblr.com/

Back to top Go down

Snack Stop - Page 3 Empty Re: Snack Stop

Post by Amanda Seyfried Sun Sep 07, 2014 10:34 am

Počešala se po ramenu smeškajući se, bila je golicljiva na najmanji dodir. "Nije zanimljivo biti dobar. Biti dobar znači slušati a ako slušaš nekoga onda gubiš slobodu a ja volim da budem slobodna." rekla je brzo pa ga pogledala kad je pomenuo pevanje. Ugrizla se za usnu gledajući oko sebe "Bila sam kod svog psihijatra, imali smo tri spojene seanse i zapravo mislim da sam na dobrom putu da prevaziđem taj glupi incident, incidente da budem preciznija." zavrtela je glavom pa ga pogledala "Imaš neku muzičku želju?"
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

Snack Stop - Page 3 Empty Re: Snack Stop

Post by Theo James Sun Sep 07, 2014 11:41 am

-Pa ne mislim u tom smislu dobra. -nasmejao se i pogledao u daljinu. -Više mislim da se ponašaš lepo prema meni, znaš? -zatreptao je brzo i pogledao je krajičkom oka. -Stvarno? -rekao je to iznenađeno i okrenuo se skroz ka njoj. -Zašto mi to nisi rekla pre? To je odlično. -pljesnuo je dlanovima i spustio prst na čelo. -Ma ne znam, svejedno mi je, biraj ti.
Theo James
Theo James
Abnegation Leader // The Ambitious One
Abnegation Leader // The Ambitious One

Broj poruka : 23067
Rođendan : 1996-04-20
Pridružen/a : 2011-11-28


http://zauvek-i-slucajno.tumblr.com/

Back to top Go down

Snack Stop - Page 3 Empty Re: Snack Stop

Post by Amanda Seyfried Sun Sep 07, 2014 11:59 am

Gledala ga je zamišljeno praveći se da nema pojma o čemu priča "Jok, te reči su mi strane." nasmejala se pa prekrila lice rukama kada se okrenuo ka njoj "Pa.. ne znam zašto. Uglavnom, on kaže da moram da se suočim sa svim svojim strahovima što je malo teško pošto ja čak i nisam sigurna čega se tačno plašim." slegla je ramenima spuštajući ruke pored tela. Pored njih se nalazila prazna klupa pa se brzo popela na nju okrenuvši se ka njemu. "Nemoj da me gledaš, još nismo otišli tako daleko." namsešila se čekajući da se on okrene
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

Snack Stop - Page 3 Empty Re: Snack Stop

Post by Theo James Sun Sep 07, 2014 12:03 pm

-Ma ne, i ja sam našao da objašnjavam plavušici. -coknuo je nekoliko puta i nasmešio se. -Pa naravno da moraš, to sam mogao i ja da ti kažem, Mendi. -zakolutao je očima u šali i stao tačno isored nje kada se popela na klupicu, gledajući je odozdo. -Ali zašto? Ja bih i da gledam, znaš? -isturio je donju usnu, pa se okrenuo na peti i uzdahnuo.
Theo James
Theo James
Abnegation Leader // The Ambitious One
Abnegation Leader // The Ambitious One

Broj poruka : 23067
Rođendan : 1996-04-20
Pridružen/a : 2011-11-28


http://zauvek-i-slucajno.tumblr.com/

Back to top Go down

Snack Stop - Page 3 Empty Re: Snack Stop

Post by Amanda Seyfried Sun Sep 07, 2014 12:08 pm

"Jel ti to na lep način pokušavaš da mi kažeš da sam glupa?" zadržala je ozbiljan izraz lica iako je htela da se nasmeje.
"Umesto što samo pričaš..." zastala je tražeći neki nadimak ali nije mogla da smisli ništa originalno pa je samo uzdahnula i nastavila "počni da primenjuješ to u praksi, i ti treba da prevaziđeš određene stvari." bocnula ga je u rame kad se okrenuo pa bez dalje rasprave zapevala prvu pesmu koja joj je pala na pamet.
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

Snack Stop - Page 3 Empty Re: Snack Stop

Post by Theo James Mon Sep 08, 2014 3:36 am

-Ne, ne.. -podigao je ruke i odmahnuo par puta glavom. -Zar misliš da bih ti tako nešto rekao? -pogledao je slatko i nasmešio se.
-Kao na primer koje? -okrenuo je blago glavu da bi je pogledao i suzio je oči. Kada je počela da peva, ponovo je pogkedao napred i zažmurio je.
Theo James
Theo James
Abnegation Leader // The Ambitious One
Abnegation Leader // The Ambitious One

Broj poruka : 23067
Rođendan : 1996-04-20
Pridružen/a : 2011-11-28


http://zauvek-i-slucajno.tumblr.com/

Back to top Go down

Snack Stop - Page 3 Empty Re: Snack Stop

Post by Amanda Seyfried Mon Sep 08, 2014 7:40 am

"Pa zapravo..." Nasmejala se tiho klimajući glavom. "Koliko je meni poznato, i ti imaš problema sa pevanjem." Isplezila mu se trepnuvši par puta brzo.
U početku je sve bilo dobro, pevala je kao da je sama. Čak je i zaigrala u ritmu. Pogadjala je sve tonove a u glavi je mogla da čuje i zvuk gitare. Pred sam kraj pesme primetila je da je nekoliko ljudi gleda pa je naglo prestapa, skočivši pored njega "Idemo odavde."
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

Snack Stop - Page 3 Empty Re: Snack Stop

Post by Theo James Mon Sep 08, 2014 10:24 am

-Nemam. -rekao je brzo i ugrizao se za donju usnu. -Ozbiljno, nemam, samo ne volim.. to baš nije neki problem.-nasmešio se i pomerao glavu levo-desno dok je ona pevala, pa kada je skočila, naglo se okrenuo ka njoj i zagrlio je, kao da hoće da je sakrije, smeškajući se svo vreme. -Šta je mala?
Theo James
Theo James
Abnegation Leader // The Ambitious One
Abnegation Leader // The Ambitious One

Broj poruka : 23067
Rođendan : 1996-04-20
Pridružen/a : 2011-11-28


http://zauvek-i-slucajno.tumblr.com/

Back to top Go down

Snack Stop - Page 3 Empty Re: Snack Stop

Post by Amanda Seyfried Mon Sep 08, 2014 10:35 am

"Recimo da ćeš morati malo bolje da me ubediš u to." rekla je podižući okovratnik majice preko lica, kako bi se dodatno sakrila od pogleda kojih verovatno više i nije bilo "Rekla bih ti da nisam mala ali valjda nema vajed raspravljati sa tobom." uzdahnula je naslonivši čelo na njegove grudi "Gle, spremna sam da pevam u javnosti ali još nisam prevazišla poglede, doca kaže da je to sledeća stavka."
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

Snack Stop - Page 3 Empty Re: Snack Stop

Post by Theo James Mon Sep 08, 2014 10:38 am

-Dobro, jednog dana. -zakikotao se i krenuo da hoda, držeći ruke oko njenog struka i navodio je. -Evo, bežimo odavde i niko te ne vidi, veruj mi. -napućio je usne i smeškao se. -Mhm, mala.. -namerno je to ponovio, čekajući da vidi njenu reakciju.
Theo James
Theo James
Abnegation Leader // The Ambitious One
Abnegation Leader // The Ambitious One

Broj poruka : 23067
Rođendan : 1996-04-20
Pridružen/a : 2011-11-28


http://zauvek-i-slucajno.tumblr.com/

Back to top Go down

Snack Stop - Page 3 Empty Re: Snack Stop

Post by Amanda Seyfried Mon Sep 08, 2014 10:52 am

Hodala je unazad, puštajući da je usmerava i ujedno pazeći da ga ne zgazi. "Volela bih da mogu, ali ovo su više sile." zakikotala se pa na trenutak samo zastala kad joj je rekao mala. Nastavila je da hoda, spuštajući okovratnik do nosa, pa zabacila glavu streljajući ga pogledom.
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

Snack Stop - Page 3 Empty Re: Snack Stop

Post by Theo James Mon Sep 08, 2014 10:54 am

Prislonio je bukvalno uz drvo i onda se malko odmakao, okrenuo oko sebe dajući joj do znanja da ih više niko stvarno ne gleda. Nasmejao se kada joj je video facu i suzio je oči. -Šta?
Theo James
Theo James
Abnegation Leader // The Ambitious One
Abnegation Leader // The Ambitious One

Broj poruka : 23067
Rođendan : 1996-04-20
Pridružen/a : 2011-11-28


http://zauvek-i-slucajno.tumblr.com/

Back to top Go down

Snack Stop - Page 3 Empty Re: Snack Stop

Post by Amanda Seyfried Mon Sep 08, 2014 11:06 am

"Ako sam se ulepila u smolu ti si ktiv." rekla je tiho podižući se na prste kako bi videla preko njegovg ramena. Pustila je majicu prekrstivši ruke pa ponovo nabacila tmuran izraz "Kako šta? Eto, ja sam pristala na Tio Džejms jer te ostalo očigledno nervira a ti ne želiš da se okaniš tog mala. Mislim, shvatam ja da sam niska i sitna i mala, stoji sve to, ali ne volim kada me zovu mala. Nisu me zvali tako ni u osnovnoj školi." rekla je brzo isturivši donju usnu.
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

Snack Stop - Page 3 Empty Re: Snack Stop

Post by Theo James Mon Sep 08, 2014 11:11 am

Nakrovio se skroz i pogledao joj leđa i nasmejao se. -Imaš malo, ali ne brini, sredićemo to. -našalio se, pa se provukao iza nje i naslonio na drvo. -Mhm, mhm, nije da nisi u pravu. -klimnuo je glavom i progutao knedlu. -Okej, bataliću sa tim, zvaću te samo Mendi, a kad sam ljut punim imenom. -podigao je obrve i izvio usne blago u luk.
Theo James
Theo James
Abnegation Leader // The Ambitious One
Abnegation Leader // The Ambitious One

Broj poruka : 23067
Rođendan : 1996-04-20
Pridružen/a : 2011-11-28


http://zauvek-i-slucajno.tumblr.com/

Back to top Go down

Snack Stop - Page 3 Empty Re: Snack Stop

Post by Amanda Seyfried Mon Sep 08, 2014 11:18 am

Okrenula se ka njemu cupkajući u mestu, smešeći se blago "Okej, bolje i Mendi nego mala." spustila je ruke igrajući se sa prstima pošto nije znala šta će drugo sa njima "I ja ću tebe zvati punim imenom kad sam ljuta, samo još da uvežbam pravilno izgovaranje." zakikotala se
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

Snack Stop - Page 3 Empty Re: Snack Stop

Post by Theo James Mon Sep 08, 2014 11:29 am

-Pa nego šta nego da je bolje, to ti je jedan od nafimaka, šta se žališ? -prasnuo je u smeh i pokušao da joj objasni kako se izgovara, ali je odustao, jer je shvatio da ne može da se uozbilji, a onda je samo odmahnuo rukom, kao da nije bitno.
Theo James
Theo James
Abnegation Leader // The Ambitious One
Abnegation Leader // The Ambitious One

Broj poruka : 23067
Rođendan : 1996-04-20
Pridružen/a : 2011-11-28


http://zauvek-i-slucajno.tumblr.com/

Back to top Go down

Snack Stop - Page 3 Empty Re: Snack Stop

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum