sparkle Avenue • where dreams come true
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Snack Stop

3 posters

Page 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Snack Stop - Page 5 Empty Re: Snack Stop

Post by Theo James Wed Sep 17, 2014 4:33 am

-Pa čim posećuješ psihijatra nisi normalna. -rekao je to ozbiljno i klimnuo glavom, pre nego što mu se na licu stvoeuo smešak. Proučavao je njenu facu, pa ja počeo da se smeje malo glasnije i podigao je ruku. -Baš nije, nego ti to želiš da zvuči tako, znam
. -pročistio je grlo i spustio se malo, pa rekao tiše. -Ispuniću ti sve želje.
Theo James
Theo James
Abnegation Leader // The Ambitious One
Abnegation Leader // The Ambitious One

Broj poruka : 23067
Rođendan : 1996-04-20
Pridružen/a : 2011-11-28


http://zauvek-i-slucajno.tumblr.com/

Back to top Go down

Snack Stop - Page 5 Empty Re: Snack Stop

Post by Amanda Seyfried Wed Sep 17, 2014 9:27 am

"Mislim da nikada nisam rekla da jesam, bar ne skroz." trepnula je par puta brzo pa nakrivila glavu "Svi smo mi ludi." Ošinula ga je pogledom, pocnuvši ga u stomak "Aaaaa mora da je to." ispustila je neki čudan zvuk dok je pokušavala da suzbije smeh pa se nakezila. Nagnula se ka njemu pošto je pričao tiho, praveći se da ga nečuje. "Ma zašto bi to radio?" pogledala ga je skroz zbunjeno, i sama govoreći tiho, kao da se plaši da ih neko ne čuje.
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

Snack Stop - Page 5 Empty Re: Snack Stop

Post by Theo James Wed Sep 17, 2014 10:05 am

-Neki više, neki manje. -dok je izgovarao poslednju reč, pokazao je prstom ka sebi i klimnuo glavom, smeškajući se. Uhvatio joj prst mahinalno čim ga je bocnula, pa se namrštio u šali i napućio usne. -Pa vidim ti u očima koliko želiš. -suzio je svoje i spustio se toliko da budu u istom ravni i gledao je kao da je proučava, pa se nakašljao i klimnuo glavom. -Ma da, siguran sam.
Theo James
Theo James
Abnegation Leader // The Ambitious One
Abnegation Leader // The Ambitious One

Broj poruka : 23067
Rođendan : 1996-04-20
Pridružen/a : 2011-11-28


http://zauvek-i-slucajno.tumblr.com/

Back to top Go down

Snack Stop - Page 5 Empty Re: Snack Stop

Post by Amanda Seyfried Wed Sep 17, 2014 10:18 am

"O ne, ti nisi normalan čim se družiš sa mnom." rekla je pevušećim glasom izvlačeći prst iz njegovog stiska. Stavila je ruke na kukove i teatralno uzdahnula kada se spustio gledajući ga u oči "Aaaa, Tio Džejms nešto nešto, zvanično si poludeo." nasmešila se pa brzo dodala "A što se mojih želja tiče, nisi mi rekao zašto. Ali osim toga, ja imam previše želja koje jedan običan čovek ne može da ispuni. One zahtevaju veću grupu ljudi." zatreptala je prekrstivši ruke iza leđa.
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

Snack Stop - Page 5 Empty Re: Snack Stop

Post by Theo James Wed Sep 17, 2014 10:29 am

-Pa da, verovatno sam počeo da ludim od trenutka kad sam te pustio u svoj život. -isplazio joj se i zakolutao očima u šali. -Nešto, nešto? Mendi, vređaš me tako znaš. -pogledao je kao dete i isturio donju usnu, trepnuvši nekoliko puta brzo. -Ma ne, ne mislim na sve tvoje želje, nisam supermen da ti ih ispunjavam, veruj mi. Mislim na samo jednu.. -zastao je i ugrizao se za donju usnu, kako ne bi prasnuo u smeh. -Jednu koju osećam koliko želiš svaki out kad te pogledam.
Theo James
Theo James
Abnegation Leader // The Ambitious One
Abnegation Leader // The Ambitious One

Broj poruka : 23067
Rođendan : 1996-04-20
Pridružen/a : 2011-11-28


http://zauvek-i-slucajno.tumblr.com/

Back to top Go down

Snack Stop - Page 5 Empty Re: Snack Stop

Post by Amanda Seyfried Wed Sep 17, 2014 11:02 am

"To ti je bila jako velika greška." rekla je saosećajno, suzdržavajući smeh. "Izvini, rekao si da ne voliš da te oslovljavam punim imenom." isplezila mu se pa skrenula pogled. Pogledala ga je krajnje zbunjeno, trepnuvši par puta "Čekaj, ne može tako. Rekao si da ćeš mi ispuniti sve želje. A onda kažeš jednu." coknula je pa podigla obe obrve kada je završio rečenicu "Amm." počešala se po glavi mršteći se. Bacila je pogled na njega, gledajući ga ko tele u šarena vrata, čekajući da joj pojasni, a kao odgovoj je samo podigla pramen kose.
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

Snack Stop - Page 5 Empty Re: Snack Stop

Post by Theo James Wed Sep 17, 2014 11:14 am

-Imam li vremena da se ispravim? Ili mi je i poslednji voz prošao? -rekao je to brzo i stao tačno ispred nje, spustivši ruke pored tela. -Pa dobro, oprostio bih ti da si rekla puno ime, ali nešto, nešto. -odmahnuo je glavom, pa je ponovo isturio donju usnu. -Ma daj, kao da ne znaš na šta sam ja mislio, stvarno. -rekao je to kao da je očigledno i odmahnuo rukom. -Ali pošto ne želiš, nema veze..
Theo James
Theo James
Abnegation Leader // The Ambitious One
Abnegation Leader // The Ambitious One

Broj poruka : 23067
Rođendan : 1996-04-20
Pridružen/a : 2011-11-28


http://zauvek-i-slucajno.tumblr.com/

Back to top Go down

Snack Stop - Page 5 Empty Re: Snack Stop

Post by Amanda Seyfried Wed Sep 17, 2014 11:22 am

"Dobro, dobro, imaš." zakikotala se pa se odmaknula korak nazad kada je stao ispred nje, trudeći se da ostane ozbiljna. "Da sam rekla puno bunio bi se što sam rekla puno." isplezila se pa zastala podižući ruke. "Pa izvini, nisam ja kriva što pričaš čudno i nepovezano." oborila je pogled praveći tužnu facu pa ga pogledala krajičkom oka "Ali, rekla bih da misliš na želje seksualne prirode, ispravi me ako grešim. Čoveče, menjam profesiju." poslednju rečenicu je rekla za sebe pa se nasmejala široko kada joj je nova ideja pala na pamet.
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

Snack Stop - Page 5 Empty Re: Snack Stop

Post by Theo James Wed Sep 17, 2014 11:35 am

-Oh, dobro je. Na vreme sam shvatio sa kim imam posla i mogu da se povučem, gde ćeš bolje.. -uzdahnuo je kao da je osetio olakšanje, pa se nasmejao. -E pa ne mora da znači, možda i ne bih. -pogigao je obrvu, a zatim joj je namignuo. -Grešiš. -isplazio joj se kao dete, jer nije hteo da prizna da je u pravu. -To je ono što tvoj mozak i ti želite, ne ja, a-a.
Theo James
Theo James
Abnegation Leader // The Ambitious One
Abnegation Leader // The Ambitious One

Broj poruka : 23067
Rođendan : 1996-04-20
Pridružen/a : 2011-11-28


http://zauvek-i-slucajno.tumblr.com/

Back to top Go down

Snack Stop - Page 5 Empty Re: Snack Stop

Post by Amanda Seyfried Thu Sep 18, 2014 6:59 am

Zavrtela je glavom praveći tužnu facu "Ajde idi, napusti me, svi me napustite, ionako mi je bolje samoj." okrenula mu je leđa prekrstivši ruke. Zacvilela je šupirajući neki kamenčić. Pogledala ga je preko ramena, mršteći se "O poznajem te sasvim dovoljno da bih mogla da zaključim da je to upravo ono što bi uradio." isplezila mu se pa se uozbiljila kada je porekao. Okrenula se ka njemu, podižući se na prste kako bi bila viša "Na tvoju veliku žalost, ja, budući psihijatar i čitač ljudskog tela, sa sigurnošću mogu da kažem da je to upravo ono na šta si mislio. Vadi se koliko oćeš, Mendi nikad ne greši." namignula mu je pa prasla u smeh.
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

Snack Stop - Page 5 Empty Re: Snack Stop

Post by Theo James Thu Sep 18, 2014 7:07 am

-Pa neću.. -prišao joj je s' leđa i zagrlio je čim se okrenula, spustivši glavu na njeno rame. -E pa moje raspoloženje se menja, znaš. -pričao je tiho i gledao kamenčić koji je šutnula, kako se kotrlja. Ispravio se kad se okrenula naglo i spustio je ruke na kukove, pa je klimnuo par pita brzo glavom. -Dobro, možda si malkice -pokazao je prstima i zakikotao se. -Ali kakve to veze ima sad, svejedno.
Theo James
Theo James
Abnegation Leader // The Ambitious One
Abnegation Leader // The Ambitious One

Broj poruka : 23067
Rođendan : 1996-04-20
Pridružen/a : 2011-11-28


http://zauvek-i-slucajno.tumblr.com/

Back to top Go down

Snack Stop - Page 5 Empty Re: Snack Stop

Post by Amanda Seyfried Thu Sep 18, 2014 8:03 am

Namrštila se pa se nasmešila "Praviš grešku, beži dok još imaš šansu." zakikotala se pa klimnula glavom par puta "Znam, da se primetiti." 
Nakezila se pljesnuvši rukama "I nema. Bitno je samo da sam pogodila, opet." protrljala je dlanove, sve vreme se smešeći ponosno pa se uozbiljila "Da se vratim na temu, ja se iz mog kreveta ne selim. Ako baš želiš možeš na spavaš na dušeku za plažu, ali svi kažu da je vreća super udobna."
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

Snack Stop - Page 5 Empty Re: Snack Stop

Post by Theo James Thu Sep 18, 2014 8:27 am

-Nije mi ovo prva greška, a ni poslednja garantujem. -rekao je to ozbiljnije i izvio je usne u luk, tapnuvši prstom par puta po usnama.
-Opet? A šta si pre pogodila? -raširio je oči i napućio usne, pokušavajući da se seti. -Nebitno, opet si pobedila, neka bude.
-Aha, dobro, onds ću ds se uvučem kod tebe, ne podnosim vreće ni dušeke.
Theo James
Theo James
Abnegation Leader // The Ambitious One
Abnegation Leader // The Ambitious One

Broj poruka : 23067
Rođendan : 1996-04-20
Pridružen/a : 2011-11-28


http://zauvek-i-slucajno.tumblr.com/

Back to top Go down

Snack Stop - Page 5 Empty Re: Snack Stop

Post by Amanda Seyfried Thu Sep 18, 2014 10:21 am

"Ali je jedna od većih." rekla je kao da je to i sam trebao da shvati pa odmahnula ruku stavljajući tačku na taj deo razgovora. Prostrelila ga je pogledom pa izvila uglovima usana u polu osmeh "Sve?"
Zavrtela je glavom gledajući ga kao da pokušava da objasni najjednostavniju stvar malom detetu. Taman se spremila da kaže nešto ali je samo rašilila ruke coknuvši "Neka ti bude, ali videćeš da se to neće dogoditi."
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

Snack Stop - Page 5 Empty Re: Snack Stop

Post by Theo James Thu Sep 18, 2014 10:27 am

-Pa nije baš sve. -rekao je to uverljivo i nasmešio se uglom usana, pa kad je raširila ruke, približio se i zagrlio je, prasnuvši u smeh. -Čak bi me i posle ovoga odbila?
Theo James
Theo James
Abnegation Leader // The Ambitious One
Abnegation Leader // The Ambitious One

Broj poruka : 23067
Rođendan : 1996-04-20
Pridružen/a : 2011-11-28


http://zauvek-i-slucajno.tumblr.com/

Back to top Go down

Snack Stop - Page 5 Empty Re: Snack Stop

Post by Amanda Seyfried Thu Sep 18, 2014 11:08 am

Stajala je mirno kada ju je zagrlio, pa uzvratila zagrljaj slabašno "Am, to možda deluje kod mazulja i romantičnih devojčica koje žive za zagrljaj. Ali kod mene.. pa, ja sam slaba samo na životinje i ljude sa životinjama. Pokušaj ponovo kada uzmeš Flafija." zakikotala se lupkajući ga po leđima.
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

Snack Stop - Page 5 Empty Re: Snack Stop

Post by Theo James Thu Sep 18, 2014 11:21 am

Isturio je donju usnu i automatski se udaljio, gledajući je kao ljuto. -Pa imam psa, šta hoćeš više? Mislim treba li da otvorin zoološki vrt? -zakikotao se kad je to rekao i odmahnuo rukom. -Ma predajem se već sada, ionako će da bude kao što ti kažeš, na kraju.
Theo James
Theo James
Abnegation Leader // The Ambitious One
Abnegation Leader // The Ambitious One

Broj poruka : 23067
Rođendan : 1996-04-20
Pridružen/a : 2011-11-28


http://zauvek-i-slucajno.tumblr.com/

Back to top Go down

Snack Stop - Page 5 Empty Re: Snack Stop

Post by Amanda Seyfried Thu Sep 18, 2014 11:39 am

Pogledala je oko sebe "Ozbiljno, ne vidim ga..." suzdržala je smeh pa mu prišla i zagrlila ga oko stuka grickajući usnu kako ne bi prasla u smeh "Bolje?" zabacila je glavu kako bi ga pogledala pa se nakezila "Drago mi je što to priznaješ, ali mi je žao što se lako predaješ. Treba uvek da ideš do kraja, čak i ako znaš da gubiš."
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

Snack Stop - Page 5 Empty Re: Snack Stop

Post by Theo James Thu Sep 18, 2014 11:53 am

-Ozbiljno, pored noge mi je. -spustio je pogled i rekao to kao da je očiglegno, pa je razvukao osmeh kada ga je zagrlila i spustio ruke na njene obraze. -Je l' ovo sad hoćeš da se iskupiš? Ako hoćrš, nije dovoljno. -isplazip joj se i klimnuo glavom kratko. -Pa ne mogu, nema svrhe da se trudim uopšte.. tu taktiku ću da upotrebim za druge.
Theo James
Theo James
Abnegation Leader // The Ambitious One
Abnegation Leader // The Ambitious One

Broj poruka : 23067
Rođendan : 1996-04-20
Pridružen/a : 2011-11-28


http://zauvek-i-slucajno.tumblr.com/

Back to top Go down

Snack Stop - Page 5 Empty Re: Snack Stop

Post by Amanda Seyfried Sat Sep 20, 2014 1:51 am

Spustila je pogled stežući usne "Jooooj, što je sladak." zakikotala se pa podigla pogled. Došlo joj je da prevrne očima ali se ipak suzdržala. Podigla se na prste, pridržavajući se za njegova ramena, pa ga poljubila u obraz "Eto ti, jel sad dovoljno?" složila je neki sladak izraz lica trepćući brzo. "Ali ne možeš da znaš ako odustaneš. Ko zna, možda bi na kraju i pobedio." slegla je ramenima pa dodala uz smešak "Ali u nekom drugom životu."
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

Snack Stop - Page 5 Empty Re: Snack Stop

Post by Theo James Sat Sep 20, 2014 3:59 am

-Mhm. -promrmljao je to uz snešak, pa je i sam spustio pogled. Zatreptao je brzo kada ga je poljubila u obraz i nasmejao se široko. -Jeste, valjda. -isplazio joj se i spustio ruke na njena ramena, pa je protresao polako, pravrći neke smešne face usput. -Ma nemoj? -podigao je obrve i iskrivio glavu, pa je suzio oči. -Zanimljivije mi je kad misliš da možeš da me povediš, svakako te uvek pustim.
Theo James
Theo James
Abnegation Leader // The Ambitious One
Abnegation Leader // The Ambitious One

Broj poruka : 23067
Rođendan : 1996-04-20
Pridružen/a : 2011-11-28


http://zauvek-i-slucajno.tumblr.com/

Back to top Go down

Snack Stop - Page 5 Empty Re: Snack Stop

Post by Amanda Seyfried Sat Sep 20, 2014 4:12 am

Uhvatila se za njegove ruke smejući se pritom njegovim facama "Molim te napravi opet onu prošlu." 
Nasmejala se glasno kada je to rekao, gledajući ga sve vreme "O dragi Tio, pa ti živiš u zabludi!" pljesnula je rukama uozbiljivši se "Prekini da me 'puštaš' i videćemo ko je stvarno.. hmm bolji?"
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

Snack Stop - Page 5 Empty Re: Snack Stop

Post by Theo James Sat Sep 20, 2014 4:40 am

Pokušao je da napravi istu, ali mu nije uspelo i samo je prasnuo u smeh, shvatajući i sam koliko je smešan. -Teraš me da se glupiram, ako neko od mojih to vidi, biće loše Mendi, jako, jako loše.
Raširio je oči kada je to rekla i napućio je usne, pa je klimnuo glavom kao da se slaže sa tim što je rekla. -Okej, nikakav problem.
Theo James
Theo James
Abnegation Leader // The Ambitious One
Abnegation Leader // The Ambitious One

Broj poruka : 23067
Rođendan : 1996-04-20
Pridružen/a : 2011-11-28


http://zauvek-i-slucajno.tumblr.com/

Back to top Go down

Snack Stop - Page 5 Empty Re: Snack Stop

Post by Amanda Seyfried Sat Sep 20, 2014 6:18 am

Trudila se da se smeje što tiše, ali njegov smeh je bio previše zarazan. Kada se malo pribrala pogledala ga je kao da nije normalan "Ma šta te briga i da te vide?"
Uštinula ga je za obrave pa krenula da ih razvlači, sve vreme se kezeći "Obećavaš da me nećeš puštati? Obećaj da kasnije ne bi mogao da pričaš to, puštao sam te."
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

Snack Stop - Page 5 Empty Re: Snack Stop

Post by Theo James Sat Sep 20, 2014 9:14 am

-Ja treba da budem vođa, ugledan i znaš, tako to. -pročistio je grlo i rekao to ozbiljnije, grickajući donju usnu da ne bi prasnuo u smeh.
-Ma šta radiš to? -raširio je oči i počeo ponovo da se smeje. -Obećavam, zaboraviću šta znači ta reč.
Theo James
Theo James
Abnegation Leader // The Ambitious One
Abnegation Leader // The Ambitious One

Broj poruka : 23067
Rođendan : 1996-04-20
Pridružen/a : 2011-11-28


http://zauvek-i-slucajno.tumblr.com/

Back to top Go down

Snack Stop - Page 5 Empty Re: Snack Stop

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum