sparkle Avenue • where dreams come true
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Snack Stop

3 posters

Page 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Snack Stop - Page 6 Empty Re: Snack Stop

Post by Amanda Seyfried Sat Sep 20, 2014 9:55 am

Zatreptala je kada je rekao da je vođa pa zavrtela glavom suzdržavajući smeh "Skroz sam zaboravila tvoje zanimanje." zakikotala se spuštajući ruke pored tela pa slegla ramenima "Ne znam, dosadno mi je. Zapravo nije, samo imam neki nalet energije." kezila se dok je pričala, poskakujući u mestu "Nema onog reko poreko."
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

Snack Stop - Page 6 Empty Re: Snack Stop

Post by Theo James Sat Sep 20, 2014 11:15 am

-Pa vidim. -osvrnuo se brzo oko sebe, pa sr zakikotao tiho. -A ustvari, koga briga, i ja sam čovek. -rekao je to kao da je očigledno i zakolutao očima. Uhvatio joi je ruke i igrao se sa njenim prstima jer ni on nije znao šta će sa sobom. Par puta se popeo na prste i brzo spustio dole, ne skidajući osmeh sa lica. -Šta ćemo da radimo? -samo je klimnuo glavom kao da potvrđuje ono što je poslednje izgovorila.
Theo James
Theo James
Abnegation Leader // The Ambitious One
Abnegation Leader // The Ambitious One

Broj poruka : 23067
Rođendan : 1996-04-20
Pridružen/a : 2011-11-28


http://zauvek-i-slucajno.tumblr.com/

Back to top Go down

Snack Stop - Page 6 Empty Re: Snack Stop

Post by Amanda Seyfried Sun Sep 21, 2014 6:27 am

"Da ali si i vođa frakcije, moraš da budeš uzoran građanin." zakikotala se gledajući u njihove ruke zamišljeno. "Ne znam, nemam inspiraciju. Možemo da prošetamo do plaže, još je rano za lazanje."
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

Snack Stop - Page 6 Empty Re: Snack Stop

Post by Theo James Mon Sep 22, 2014 5:57 am

-Pa trebao bih, ali eto.. ometaš me. -isplazio joj se dok je svojim palčevima blago pritiskao njene. -Znam da je rano, zato pitam, svejedno mi je.
Theo James
Theo James
Abnegation Leader // The Ambitious One
Abnegation Leader // The Ambitious One

Broj poruka : 23067
Rođendan : 1996-04-20
Pridružen/a : 2011-11-28


http://zauvek-i-slucajno.tumblr.com/

Back to top Go down

Snack Stop - Page 6 Empty Re: Snack Stop

Post by Amanda Seyfried Mon Sep 22, 2014 7:39 am

Napućila se zanišljeno gledajući preko njegovog ramena "Možemo da odemo do bioskopa, nisam bila sto godina. Jel ovde uopšte ima bioskop?" skrenula je pogled na njega.
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

Snack Stop - Page 6 Empty Re: Snack Stop

Post by Theo James Mon Sep 22, 2014 8:49 am

Suzio je oči i posmateao je, takođe zamišljeno, pa je naglo izvio usne u luk u brzo klimnuo glavom, kao malo dete. -Aham, možemo da vidimo prikazuje li se nešto sada, i meni se ide.
Theo James
Theo James
Abnegation Leader // The Ambitious One
Abnegation Leader // The Ambitious One

Broj poruka : 23067
Rođendan : 1996-04-20
Pridružen/a : 2011-11-28


http://zauvek-i-slucajno.tumblr.com/

Back to top Go down

Snack Stop - Page 6 Empty Re: Snack Stop

Post by Amanda Seyfried Mon Sep 22, 2014 9:54 am

Pljesnula je rukama osmehnuvši se "Super, jel znaš gde se nalazi?" uhvatila ga je pod ruku i krenula ka stazici.
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

Snack Stop - Page 6 Empty Re: Snack Stop

Post by Theo James Mon Sep 22, 2014 10:01 am

-Bože, Mendi,ja ovde sve znam. -rekao je to kao da je očigledno i zatreptao je brzo, pa je krenuo putem koji vodi do bioskopa.
Theo James
Theo James
Abnegation Leader // The Ambitious One
Abnegation Leader // The Ambitious One

Broj poruka : 23067
Rođendan : 1996-04-20
Pridružen/a : 2011-11-28


http://zauvek-i-slucajno.tumblr.com/

Back to top Go down

Snack Stop - Page 6 Empty Re: Snack Stop

Post by Amanda Seyfried Mon Sep 22, 2014 11:28 am

"O izvini, zaboravila sam da ti je to, kao vođi frakcije, verovatno posao." naglasila je to vođi frakcije pa prevrnula očima u šali.
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

Snack Stop - Page 6 Empty Re: Snack Stop

Post by Theo James Mon Sep 22, 2014 11:34 am

-Naravno. -uzdahnuo je i zakolutao očima, pa je pogledao krsjičkom oka. -Sad kad bude neki ljubavni, blah. -
Theo James
Theo James
Abnegation Leader // The Ambitious One
Abnegation Leader // The Ambitious One

Broj poruka : 23067
Rođendan : 1996-04-20
Pridružen/a : 2011-11-28


http://zauvek-i-slucajno.tumblr.com/

Back to top Go down

Snack Stop - Page 6 Empty Re: Snack Stop

Post by Amanda Seyfried Mon Sep 22, 2014 11:37 am

Okrenula se ka njemu kriveći glavu kako bi ga bolje videla "Pa šta i da bude? O molim te nemoj mi reći da si jedan od onih koji ocenjuju film na osnovu žanra." isturila je usnu puštajući da je vuče za sobom.
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

Snack Stop - Page 6 Empty Re: Snack Stop

Post by Theo James Mon Sep 22, 2014 8:46 pm

Proučavao je njen izarz lica, pokušavajući da njegov ostane ozbiljan, ali nije uspeo da se ne nasmeje. -Pa ne, naravno, ali dobro bi mi pao neki triler ili drama.
Theo James
Theo James
Abnegation Leader // The Ambitious One
Abnegation Leader // The Ambitious One

Broj poruka : 23067
Rođendan : 1996-04-20
Pridružen/a : 2011-11-28


http://zauvek-i-slucajno.tumblr.com/

Back to top Go down

Snack Stop - Page 6 Empty Re: Snack Stop

Post by Amanda Seyfried Tue Sep 23, 2014 9:01 am

"I trileri i drame mogu da budu totalni promašaju. Zapravo, većina filmova ovog veka i jeste. Stariji filmovi, s početka devedesetih, su bili mnogo bolji, originalniji, realniji. Holivud je sve upropastio." ispustila je zvuk koji je ličio na jecaj kako bi dodatno opisala svoje stavove prema tome pa se nasmejala "Okej, neću više pričati o tome. Čak ću te pustiti da izabereš film."
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

Snack Stop - Page 6 Empty Re: Snack Stop

Post by Theo James Tue Sep 23, 2014 9:07 am

Gledao je kao da je pažljivo sluša i klimao je glavom. -Nije kao da se ne slažem sa tobom, za većinu, da ne kažem sve što si rekla. -napućio je usne i tapnuo nekoliko puts prstom po usni. -Sledeći put ću se postarati da nađem temu o kojoj ne možeš toliko da pričaš ili da nađem način.. -zastao je u sred rečenice i zakikotao se za sebe. -A ne, ipak ti biraš, molim te, svejedno mi je.
Theo James
Theo James
Abnegation Leader // The Ambitious One
Abnegation Leader // The Ambitious One

Broj poruka : 23067
Rođendan : 1996-04-20
Pridružen/a : 2011-11-28


http://zauvek-i-slucajno.tumblr.com/

Back to top Go down

Snack Stop - Page 6 Empty Re: Snack Stop

Post by Amanda Seyfried Tue Sep 23, 2014 9:29 am

Bilo joj je teško da hoda polako pa je gotovo skakutala kraj njega, gledajući okolo i slušajući pažljivo šta on priča. "Ali nema teme o kojoj ja ne mogu da pričam. Prvo i osnovno što sam žena. Drugo... što spadam u onu grupu žena koje ne zatvaraju usta apsolutno nikada." zastala je u trenutku pa klimnula glavom "Dap, definitivno pričam i u snu. Znaš da sam jednom u snu rekla nešto što je navelo mog bivšeg da me ostavi." zakikotala se "Mora da sam mu priznala za paralelnu vezu no dobro." odmahnula je rukom stavljajući mu da znanja da nije bitno pa nastavila stazicom "O ako želiš da ućutim sasvim je dovoljno da mi kupiš čokoladu ili lizalicu."
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

Snack Stop - Page 6 Empty Re: Snack Stop

Post by Theo James Tue Sep 23, 2014 9:33 am

Gledao je kao da nije normalna i nije uspeo da odoli da se ne nasmeje njenim pokretima. Bilo mu je i više nego zanimljivo da je sluša, pa se u jednom trenutku zaustavio i povukao je blago za ruku. -Tvoj dečko, tačnije tadašnji dečko je saznao da si ga prevarila zato što si pričala u snu? -rašrio je oči i pucnuo prstima druge ruke. -Genijalno. Pa udavio bih te, tako u snu. -našalio se i odmahnuo glavom. -Mhm, varalice. -isplazio joj se i nastavio da hoda dalje. -Mhm, znam i treći način, ali mislim da su i ta tvoja dva prihvatljiva.
Theo James
Theo James
Abnegation Leader // The Ambitious One
Abnegation Leader // The Ambitious One

Broj poruka : 23067
Rođendan : 1996-04-20
Pridružen/a : 2011-11-28


http://zauvek-i-slucajno.tumblr.com/

Back to top Go down

Snack Stop - Page 6 Empty Re: Snack Stop

Post by Amanda Seyfried Tue Sep 23, 2014 9:45 am

Gricnula se za usnu klimajući glavom "Aham, ali imam opravdanje. Bili smo mladi, imala sam samo dvadeset jednu a on je hteo nešto više od ozbiljne veze. Pa, hteo je još ozbiljnijoj vezi koja je vodila ka braku i ostalim glupostima što je za mene oduvek predstavljalo jednu veliku glupost i zabludu koja je progutala celo društvo. I pošto sam tada još bila mlada, nisam u potpunosti izgradila svoj život, morala sam da... ne znam kako bih ti objasnila, ali eto, naišao je taj dečko koji je imao otprilike slična mišljenja kao i ja. Dobra stara vremena." zatvorila je oči smešeći se nečemu što se sada činilo kao neki drugi život. Provirila je na jedno oko blago se mršteći "Njah, previše sam neodoljiva da bi iko to uradio." nasmejala se tiho pa ga pogledala radoznalo "A je li? Koji to?"
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

Snack Stop - Page 6 Empty Re: Snack Stop

Post by Theo James Tue Sep 23, 2014 9:49 am

-Zaključak je da si luda. -pročistio je grlo, pa se nasmejao. -Zar nije postojao neki drugi način da završiš sa njim, ako već nisi želela nešto ozbiljno? -podigao je obrvu i gledao je direktno u oči. -Mada dobro, nisam pametan za te stvari. -klimnuo je glavom, smeškajući se. -Mhm, sigurno ti ne bih odoleo. -rekao je to ironično i štipnuo je za obraz. -Nisam ništa rekao, zaboravi. -namsejao se i rekoa to pevušeći.
Theo James
Theo James
Abnegation Leader // The Ambitious One
Abnegation Leader // The Ambitious One

Broj poruka : 23067
Rođendan : 1996-04-20
Pridružen/a : 2011-11-28


http://zauvek-i-slucajno.tumblr.com/

Back to top Go down

Snack Stop - Page 6 Empty Re: Snack Stop

Post by Amanda Seyfried Tue Sep 23, 2014 9:59 am

"Zapravo moje mentalno stanje je diskutabilna tema o kojoj bi svakako bilo bolje da razgovaraš sa mojim psihijatrom." zakikotala se klimajući glavom "O, svakako jeste. Mogla sam da mu kažem da ne želim ništa od toga ali prosto nisam bila spremna za kraj. Znaš, kada si dugo sa nekim, on ti prelazi u naviku. I onda, ukoliko se desi da ljubav nestane, a u tim godinama to je često, prosto ne možeš da kažeš ne jer znaš da će ti to jedno ne promeniti ceo život." slegla je ramenima blago se mršteći rečima koje je upravo izgovorila. Nivo patetike joj je ovih dana bio iznag granice normalne i mrzela je sebe zbog toga. Prevrnula je očima na to pa ga prostrelila pogledom kriveći usne na dole "Ali Tio, već sam ti rekla da je to ne moguće." trepnula je par puta brzo pa razvukla usne u osmeh.
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

Snack Stop - Page 6 Empty Re: Snack Stop

Post by Theo James Tue Sep 23, 2014 10:04 am

-Ne, razgovaram baš sa tobom, ne verujem toliko psihijatrima. -rekao je ozbiljno i prebacio ruku preko njenog ramena, jer nije znao šta će sa njom. -Ne znam, zapravo. -grickao je donju usnu i pogledao je krajičkom oka, koliko mu je položaj dozvoljavao. -Imao sam samo jednu dužu vezu i to nije bilo.. ne znam da ti objasnim, a i nije bitno. -podigao je ruke kao da se brani kada je to uradila i iskrivio je usne. -Ma šta je sad Tiovo? Sve je moguće, veruj mi.
Theo James
Theo James
Abnegation Leader // The Ambitious One
Abnegation Leader // The Ambitious One

Broj poruka : 23067
Rođendan : 1996-04-20
Pridružen/a : 2011-11-28


http://zauvek-i-slucajno.tumblr.com/

Back to top Go down

Snack Stop - Page 6 Empty Re: Snack Stop

Post by Amanda Seyfried Tue Sep 23, 2014 10:34 am

"Trebao bi da počneš, valjda ponekad podeliti svoje probleme sa nekim nebitnim." zazviždela je neku melodiju koju je čula tog jutra, šutirajući neki kamenčić. "To je zapravo dobro, ozbiljne veze su previše... ozbiljne." nasmejala se pa zavrtela glavom "Samo ne obraćaj pažnju na mene, pms čini čuda." nakezila se pa mu se isplezila "Neke stvari nisu."
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

Snack Stop - Page 6 Empty Re: Snack Stop

Post by Theo James Tue Sep 23, 2014 10:36 am

-Ih, nije kao da imam neke probleme. -uzdahnuo je i nakrivio skroz glavu, gledajući je. -Pa da, definitivno je bolje nešto neozbiljno.. nekada i bez obaveze i sve to.. -nabrajao je kao za sebe i samo slegnuo ramenima. -Pa dobro ne sve, ali sam ti samo tražio da zaboraviš. -isplazio se kao malo dete i razvukao usne u osmeh..
Theo James
Theo James
Abnegation Leader // The Ambitious One
Abnegation Leader // The Ambitious One

Broj poruka : 23067
Rođendan : 1996-04-20
Pridružen/a : 2011-11-28


http://zauvek-i-slucajno.tumblr.com/

Back to top Go down

Snack Stop - Page 6 Empty Re: Snack Stop

Post by Amanda Seyfried Tue Sep 23, 2014 10:51 am

"Ma hajde, mora da imaš bar jedan." pogledala ga je ozbiljno. Ćutala je neko vreme razmišljajući o tome pa se ugrizla za usnu opominjajući sebe da je dosta pričala na tu temu. Uzdahnula je pa ga plago udarila po obrazu kada se isplezio. Nasmešila se prebacujući kosu na stranu "Rekla sam ti da ne mogu da zaboravim, ali dobro. Praviću se da nisam čula."
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

Snack Stop - Page 6 Empty Re: Snack Stop

Post by Theo James Tue Sep 23, 2014 10:56 am

-Pa svi imaju neki problem, ali mi je lakše kad kažem da nemam. -slegnuo je ramenima i pogledao negde u daljinu, pa je mahinalno prošao rukom kroz kosu, kada je ona svoju sklonila u stranu. -Eto vidiš, i to je nešto.
Theo James
Theo James
Abnegation Leader // The Ambitious One
Abnegation Leader // The Ambitious One

Broj poruka : 23067
Rođendan : 1996-04-20
Pridružen/a : 2011-11-28


http://zauvek-i-slucajno.tumblr.com/

Back to top Go down

Snack Stop - Page 6 Empty Re: Snack Stop

Post by Amanda Seyfried Tue Sep 23, 2014 11:01 am

"Samo misliš da ti je lakše. Sve dok zadržavaš to u sebi neće ti biti. U jednom trenutku će te samo nadjačati i bam." odužila je poslednju reč mlatarajući rukama pa se nasmešila "Zapravo, ovo je već drugi put da si to uradio."
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

Snack Stop - Page 6 Empty Re: Snack Stop

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum