sparkle Avenue • where dreams come true
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shailene's bedroom

2 posters

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Shailene's bedroom - Page 2 Empty Re: Shailene's bedroom

Post by Lucy Hale. Wed Aug 20, 2014 5:38 am

Pa ne bih nekog neiskusnog slala. -nakezila se. -Hvala ti.
Lucy Hale.
Lucy Hale.
Erudite Leader // The Know-It-All
Erudite Leader // The Know-It-All

Broj poruka : 15218
Rođendan : 1995-04-03
Lokacija : misplaced
Hobiji : spending money
Pridružen/a : 2011-04-05


http://teenagedreams203.tumblr.com/

Back to top Go down

Shailene's bedroom - Page 2 Empty Re: Shailene's bedroom

Post by Shailene Woodley Wed Aug 20, 2014 11:47 am

Pogledala ju je pomalo iznenađeno, kao da nije znala da li se šali ili govori ozbiljno. Šejlin je pre katastrofe imala odličan smisao za humor, ali iskustva u novom svetu su je naučila da sve preispita više puta i retko kome veruje. Mada, sudeći po kezu koji se probudio na Lusinom licu, Šej je sve shvatila kao malo opuštenog peckanja.
"Znam, pametnija si ti od toga." Klimnula je glavom i napravila malu pauzu. "Doduše, mislila sam da nema tajni među nama u kući? Mislila sam da govorimo sva dešavanja u frakcijama jedni drugima. Ili sam to samo ja?"
Shailene Woodley
Shailene Woodley
Dauntless Leader // The Protector
Dauntless Leader // The Protector

Broj poruka : 23088
Rođendan : 1997-02-22
Lokacija : city of lost souls.
Hobiji : cooking meth.
Humor : 404 not found.
Pridružen/a : 2011-06-16


Back to top Go down

Shailene's bedroom - Page 2 Empty Re: Shailene's bedroom

Post by Lucy Hale. Wed Aug 20, 2014 11:57 am

Osmeh je u trenutku nestao sa njenog lica. Bila je zatečena i pomalo zbunjena. -Šej? -rekla je iznenađeno. -Šalila sam se. -trepnula je par puta gledajući je u oči. -Naravno da sve pričamo jedni drugima, radimo na stvaranju iskrene vladavine. Vladavine prava. Kao što je oduvek trebalo da bude. -u trenutku se malo unervozila i počela je da okreće prsten na svojoj levoj ruci.
Lucy Hale.
Lucy Hale.
Erudite Leader // The Know-It-All
Erudite Leader // The Know-It-All

Broj poruka : 15218
Rođendan : 1995-04-03
Lokacija : misplaced
Hobiji : spending money
Pridružen/a : 2011-04-05


http://teenagedreams203.tumblr.com/

Back to top Go down

Shailene's bedroom - Page 2 Empty Re: Shailene's bedroom

Post by Shailene Woodley Wed Aug 20, 2014 1:05 pm

Gledala ju je nemo neko vreme dok je pokušavala da pohvata informacije svih čula. "Čoveče. Mislim da ni sama nisi svesna koliko zvučiš kao pravi Erudite." Zašto je to rekla kao da je to loša stvar? Gotovo sad. Uzdahnula je i bila spremna da promeni temu, kada je primetila da Lusi okreće prsten. Šejlin je primetila da je zelenooka devojka imala taj tik da nesvesno čačka stvari bez razloga kada se unervozi. Mada, možda je sve to samo umislila. "Šta je bilo, Lu?" Pitala je bez obzira.
Shailene Woodley
Shailene Woodley
Dauntless Leader // The Protector
Dauntless Leader // The Protector

Broj poruka : 23088
Rođendan : 1997-02-22
Lokacija : city of lost souls.
Hobiji : cooking meth.
Humor : 404 not found.
Pridružen/a : 2011-06-16


Back to top Go down

Shailene's bedroom - Page 2 Empty Re: Shailene's bedroom

Post by Lucy Hale. Wed Aug 20, 2014 1:12 pm

Njene reči su je presekle do srži. Da li je stvarno postala toliko hladna? Da li je postala toliko iritantna sa svojim objašnjenjima i činjenicama? Oduvek je verovala da su vrednosti nesebičnosti i miroljublja bitnije od ostalih. Oduvek je to najviše cenila kod sebe. Da li je njena frakcija uticala na promenu? Osetila je strah, nesigurnost i pomalo bes. Nije znala da li se ljutila na Šej ili na sebe. Ipak je najviše krivila sebe. Trebala je sama to da primeti. A onda se u trenutku sve ohladilo. -Ne. -odmahnula je glavom i nabacila smešak bez razloga. -Ništa. U stvari setila sam se da sam zaboravila da obavim nešto u kancelariji. Moraću da odem do tamo odmah. -gledala ju je u oči, ali nije razmišljala. Radila je sve po automatizmu. Imala je isprazan pogled, bez posebnog sjaja. Samo je ustala i zagrlila je, pre nego da je krenula. Pri izlasku iz sobe shvatila je šta postaje i sama se plašila svojih postupaka.
Lucy Hale.
Lucy Hale.
Erudite Leader // The Know-It-All
Erudite Leader // The Know-It-All

Broj poruka : 15218
Rođendan : 1995-04-03
Lokacija : misplaced
Hobiji : spending money
Pridružen/a : 2011-04-05


http://teenagedreams203.tumblr.com/

Back to top Go down

Shailene's bedroom - Page 2 Empty Re: Shailene's bedroom

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum