sparkle Avenue • where dreams come true
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lake Nostos

+3
Amanda Seyfried
Theo James
Lucy Hale.
7 posters

Page 2 of 11 Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Go down

Lake Nostos - Page 2 Empty Re: Lake Nostos

Post by Theo James Thu Aug 21, 2014 2:58 am

-Čekaj, čekaj, možda jesam lud, ali ne idem okolo da bih pokazivao svoje slabosti. Kao vođa frakcije, mislim da to ne ide, zar ne? -podigao je obrvu i ovo rekao malo ozbiljnije nego ostalo, pa je izvio usne u luk. -Naravno da sam se šalio, to je bila samo gluma, koja je očigledno bila dobra. -klimne glavom, smeškajući se zadovoljno.
-Okej, nije kao da bih ti nešto tražio, samo sam htro da proverim da li imaš ti neku želju. I, kad počinjemo?
Theo James
Theo James
Abnegation Leader // The Ambitious One
Abnegation Leader // The Ambitious One

Broj poruka : 23067
Rođendan : 1996-04-20
Pridružen/a : 2011-11-28


http://zauvek-i-slucajno.tumblr.com/

Back to top Go down

Lake Nostos - Page 2 Empty Re: Lake Nostos

Post by Amanda Seyfried Thu Aug 21, 2014 3:27 am

Pogleda ga ozbiljno "Vođa frakcije?" istina, nije joj izgledao kao vođa, ili je možda bio samo dobra glumac. Nije mogla da oceni. Ipak, nije mogla da suzdrži osmeh "Ko je tebe postavio za vođu frakcije?" kada je shvatila da je možda otišla predaleko blago se zacrvenela "Izvini, nisam mislila da si nesposoban ili išta tome slično, samo mi ne izgledaš ako... vođa frakcije." skrenula je pogled. "Elem, ako ti pobediš kupiću ti sladoled. Ako ja pobedim, pa već sam rekla."
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

Lake Nostos - Page 2 Empty Re: Lake Nostos

Post by Theo James Thu Aug 21, 2014 3:36 am

Nije se začudio što je tako reagovala, jer je i sam bio svestan da ne ostavlja utisak kao da je vođa frakcij, pa se samo nasmejao i klimnuo glavom. -Taj sam, Abnegation je moja frakcija, a tvoju sam zaključio malo pre. -trepne par put brzo. -A pa, verovatno ne razmišljaju svi kao ti, i neki misle da sam dobar. -pročisti grlo i kaže šaljivim tonom.
-A ne, ne treba mi ništa,, kao što si rekla, dovoljno je da te pobedim. -namigne joj i zatvori oči. Nije mogao da dočeka da zađe sunce, jer mu je mnogo smetalo.
Theo James
Theo James
Abnegation Leader // The Ambitious One
Abnegation Leader // The Ambitious One

Broj poruka : 23067
Rođendan : 1996-04-20
Pridružen/a : 2011-11-28


http://zauvek-i-slucajno.tumblr.com/

Back to top Go down

Lake Nostos - Page 2 Empty Re: Lake Nostos

Post by Amanda Seyfried Thu Aug 21, 2014 3:43 am

Ćutala je neko vreme razmišljajući o onome što je htela da kaže. Činjenica je bila da nije volela frakcije i da je o tome otvoreno pričala, nije se plašila kazne i ostalog o čemu su u poslednje vreme dosta pričali. Po njenom shvatanju, bila je zatvorena svojom voljom, sama je odlučila da ulaže u ovo mesto i sama je došla ovde. Iskrenost joj je oduvek bila najupečatljivija osobina, ali nikako nije mogla da se pomiri sa celom tom pričom oko frakcija. Prošlo je par minuta pre nego što ga je pogledala "Mogu da te pitam nešto, pre nego što opklada zvanično počne?"
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

Lake Nostos - Page 2 Empty Re: Lake Nostos

Post by Theo James Thu Aug 21, 2014 3:48 am

Razmišljao je da li je trebao sve ovo da pominje, jer je primetio da joj je raspoloženje blago promenilo. Uzdahnuo je tiho i pogledao je krajičkom oka, pa klimnuo glavom kada je ona prekinula tišinu i uspravio se malo. -Naravno, slušam.
Theo James
Theo James
Abnegation Leader // The Ambitious One
Abnegation Leader // The Ambitious One

Broj poruka : 23067
Rođendan : 1996-04-20
Pridružen/a : 2011-11-28


http://zauvek-i-slucajno.tumblr.com/

Back to top Go down

Lake Nostos - Page 2 Empty Re: Lake Nostos

Post by Amanda Seyfried Thu Aug 21, 2014 3:53 am

Promeškoljila se grickajući usnu "Slušaj, ja nisam neko ko se bavi višim problemima i glupostima i stvarno se trudim da ne razmišljam o tome kako sam zarobljena ovde." pogledala ga je na trenutak pitajući se da li da nastavi. Ali šta je imala da izgubi? Ništa. Udahnula je pre nego što je nastavila "Da li misliš da možemo da sortiramo ljude u grupe na osnovu samo jedne osobine? Pitam te kao vođu frakcije, jer iskreno ne mogu da se pomirim sa činjenicom da imam ograničenu slobodu."
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

Lake Nostos - Page 2 Empty Re: Lake Nostos

Post by Theo James Thu Aug 21, 2014 4:08 am

Zbunilo ga je ovo što je počela da priča i u trenutku je pomislio da se radi o nečemu što je loše,pa se uspravio i raširio oči, slušajući je pažljivo. -Zapravo, ovo je ono što smo sami birali. -kaže brzo i ozbiljno, jer je znao da je to istina. -Nakon filma, veruj mi, meni je sve čudno, još uvek pokušavam da se snađem. -zamisli se na trenutak, ali se trgne kada čuje njeno pitanje i napući usne. -Zapravo, mislim da je nemoguće imati samo jednu osobinu, a da je ovo podeljeno na osnovu one koja preovladava u tebi, što opet ne mora da znači. -nakrivio je malo glavu i pogledao negde u daljinu. -Jednostavno, trudi se da na ovo sve gledaš malo pozitivnije, nije kao da moraš biti u okviru svoje frakcije ili samo sa ljudima iz nje, to je prednost.
Theo James
Theo James
Abnegation Leader // The Ambitious One
Abnegation Leader // The Ambitious One

Broj poruka : 23067
Rođendan : 1996-04-20
Pridružen/a : 2011-11-28


http://zauvek-i-slucajno.tumblr.com/

Back to top Go down

Lake Nostos - Page 2 Empty Re: Lake Nostos

Post by Amanda Seyfried Thu Aug 21, 2014 4:22 am

Nasmejala se za sebe "O ma daj, nemoj mi reći da se time zaista tešiš." uzdahnula je znajući da je vreme da promeni temu, što ipak nije uradila. Umesto toga je povukla okovratnik majice otkrivajući svoju najnoviju tetovažu, pogledala ga je sa grimasom na licu "Uradila sam je pre neki dan, u središtu neustrašivih. Znaš šta su mi rekli? Da se pazim, da ne bih trebala to da radim, da je opasno, bla bla blaaa." prevrnula je očima. "Naravno da ne možeš da odrediš osobu na osnovu jedne osobine, baš zato i ne možeš da je svrstaš u jednu grupu. Istina, ja nikada ne lažem, mislim da je suludo plašiti se istine. Ali to ne znači da je nekada ne skrivam, razumeš šta hoću da kažem?" podigla je obrve proučavajući mu mimiku "Ranije sam se plašila, uglavnom su to bili strahovi vezani za gubitak voljenih i te gluposti. Sada? Pa sada se plašim samo mraka i zatvorenog prostora. Da vidimo dalje, ah da! Obožavam da čitam, da učim, imam odlično pamćenje." zastala je nadajući se da je shvatio poentu "Nije bitno šta mi je njizraženije, ako se ja ne osećam prijatno tu gde jesam." ućutala je shvatajući da joj je glas malo viši, kao i uvek kada bi pričala o stvarima o kojima ne voli da priča. Odmahnula je glavom pa se nakezila "Okej, ne moraš da odgovoriš na to."
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

Lake Nostos - Page 2 Empty Re: Lake Nostos

Post by Theo James Thu Aug 21, 2014 5:58 am

-Pa dobro, pokušavam tebe da utešim, ako ćemo iskreno. -nasmejao se blago i ustao, tako da je stao tačno ispred nje, leđima okrenut suncu, a u isto vreme zaklanjao je i nju. -Ovako je već bolje. -prokomentarisao i približio se malo kako bi bolje video tetovažu i zakolutao očima kada je čuo nastavak. -Na to moraš da se navikneš, ne postji nešto drugo što bih ti rekao. Razumem šta hoćeš da kažeš i u pravu si, ali nije kao da možemo sad nešto da menjamo. -prođe rukom kroz kosu i nabora čelo, pogledavši negde u daljinu.-Veruj mi, posle svega ni ja nisam siguran koliko sam spreman da preživljavam sve ovo, ali opet ne preostaje mi ništa nego da se borim. -vratio je pogled na njenu tetovažu, pa je napokon pogledao u oči. -Ako ikada budeš imala potrebu da razgovaraš sa nekim o ovome ili o bilo čemu što te muči, znaš gde me možeš naći.
Theo James
Theo James
Abnegation Leader // The Ambitious One
Abnegation Leader // The Ambitious One

Broj poruka : 23067
Rođendan : 1996-04-20
Pridružen/a : 2011-11-28


http://zauvek-i-slucajno.tumblr.com/

Back to top Go down

Lake Nostos - Page 2 Empty Re: Lake Nostos

Post by Amanda Seyfried Thu Aug 21, 2014 12:55 pm

Samo je nekoliko sekundi razmišljala o njegovom odgovoru "Boriti se za šta? Ne možeš da se pretvaraš kao da se ništa nije desilo." bila je mirna dok je govorila, već davno se pomirila sa činjenicom da su njeni voljeni sada samo daleka prošlost te da verovatno nikada više neće videti nikoga od njih "Da li veruješ da ćemo izaći odavde, nekada?" dok je postavljala pitanja stala je na klupicu, tako da je bila malo viša od njega. Pošto je razgovor postajao napet odlučila je da stavi tačku na njega. "Pa baš i ne znam." nasmejala se široko zatvorivši oči zbog sunca
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

Lake Nostos - Page 2 Empty Re: Lake Nostos

Post by Theo James Thu Aug 21, 2014 1:10 pm

-Pa i ne pretvaram se, možda ostavljam takav utisak, ali mnogo razmišljam o svemu i shvatam da ništa nije kao pre. uzdahne i slegne ramenima, gledajući je odozdo kada se popela. -Hoćeš da ti kažem iskreno? -rekao je, ali nije ni sačekao da čuje odgvor, pa samo nastavio. -Mislim da nećemo, ali, ne želim ni da znam šta bih zatekao da izađemo. -slegne ramenima.
-Lepo sam se namestio da ti ne smeta sunce, ali ti nemaš mira, ko ti je kriv. -isplazi joj se i nasmeši slatko.
Theo James
Theo James
Abnegation Leader // The Ambitious One
Abnegation Leader // The Ambitious One

Broj poruka : 23067
Rođendan : 1996-04-20
Pridružen/a : 2011-11-28


http://zauvek-i-slucajno.tumblr.com/

Back to top Go down

Lake Nostos - Page 2 Empty Re: Lake Nostos

Post by Amanda Seyfried Thu Aug 21, 2014 1:14 pm

Zapamtila je njegove reči ali nije želela dalje da komentariše. Bilo joj je dosta ozbiljnih tema za jedan da. Raširila je ruke zabacivši glavu unazad "Nije to, ja samo volim sunce, doduše volim ga kada imam naočare ali nema veze." posle par sekundi ga je pogledala "Spreman za opkladu? I dalje imaš priliku da se izvučeš."
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

Lake Nostos - Page 2 Empty Re: Lake Nostos

Post by Theo James Thu Aug 21, 2014 2:38 pm

Shvatio je da su konačni završili sa tom temom, i u jednu ruku, bilo mu je lakše, jer nije voleo to da spominje mnogo.
-E, ssd si visočija od mene, nema. -isplazio joj se, pa ponovo seo na klupicu i podigao glavu kako bi je video. -Nego šta nego da sam spreman. Počinjemo?
Theo James
Theo James
Abnegation Leader // The Ambitious One
Abnegation Leader // The Ambitious One

Broj poruka : 23067
Rođendan : 1996-04-20
Pridružen/a : 2011-11-28


http://zauvek-i-slucajno.tumblr.com/

Back to top Go down

Lake Nostos - Page 2 Empty Re: Lake Nostos

Post by Amanda Seyfried Thu Aug 21, 2014 2:48 pm

"O tako si mrtav, zažalićeš. Udaviću te pričom, mogu da pričam u bilo koje doba dana i noći koliko god hoćeš. Čudi me što moj pas još uvek nije progovorio." skočila je sa klupice okrenuvši se ka njemu "Vreme kreće recimo sad."
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

Lake Nostos - Page 2 Empty Re: Lake Nostos

Post by Theo James Fri Aug 22, 2014 9:34 am

-Još nisi videla moje sposobnosti, tako da.. -zastane i zakikoće se. -Nije isključivo da razume sve što pričaš. -podigne obrve par puta brzo, klimajući glavom.-Počni.
Theo James
Theo James
Abnegation Leader // The Ambitious One
Abnegation Leader // The Ambitious One

Broj poruka : 23067
Rođendan : 1996-04-20
Pridružen/a : 2011-11-28


http://zauvek-i-slucajno.tumblr.com/

Back to top Go down

Lake Nostos - Page 2 Empty Re: Lake Nostos

Post by Amanda Seyfried Fri Aug 22, 2014 9:41 am

"Ko zna, možda i razume." slegne ramenima pa mu uputi zlokoban osmeh "Dajem ti priliku da izabereš temu, i bolje bi ti bilo da izabereš neku dobru. Ne želiš da ja biram."
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

Lake Nostos - Page 2 Empty Re: Lake Nostos

Post by Theo James Fri Aug 22, 2014 11:03 am

-Čudi me onda da već nije pobegao. -našalio se i ustao naglo. -Biram da pričamo o.. -zastane, gledajući u daljinu, pa samo slegne ramenima. -Ne znam, biraj ti.
Theo James
Theo James
Abnegation Leader // The Ambitious One
Abnegation Leader // The Ambitious One

Broj poruka : 23067
Rođendan : 1996-04-20
Pridružen/a : 2011-11-28


http://zauvek-i-slucajno.tumblr.com/

Back to top Go down

Lake Nostos - Page 2 Empty Re: Lake Nostos

Post by Amanda Seyfried Fri Aug 22, 2014 11:14 am

Odmahne glavom zabacujući kosu u stranu "Loš izbor druže. Okej, moja prva tema je..." pogledala je oko sebe u potrazi za inspiracijom. Na žalost, ništa joj nije privuklo pažnju. Ćutala je neko vreme tražeći nešto što bi ga smorilo posle pet minuta ali nije znala šta da izabere pošto ga nije poznavala. U tom trenutku je shvatila da ništa nije jela ceo dan. "Hrana, mogu da pričam o hrani do sutra."
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

Lake Nostos - Page 2 Empty Re: Lake Nostos

Post by Theo James Fri Aug 22, 2014 12:40 pm

-Nijedan moj izbor nije loš. -isplazi joj se kratko, pa počne da šeta oko klupe, razmišljajući o temi koju je izabrala. -Okej, obožavam da jedem, ali uvek pazim na ishranu, jer mi je ipak trening na prvom mestu. Najviše volim da jedem lazanje, ali nema ko da.mi ih sprema, tako da ništa od toga. -slegne ramenima.
Theo James
Theo James
Abnegation Leader // The Ambitious One
Abnegation Leader // The Ambitious One

Broj poruka : 23067
Rođendan : 1996-04-20
Pridružen/a : 2011-11-28


http://zauvek-i-slucajno.tumblr.com/

Back to top Go down

Lake Nostos - Page 2 Empty Re: Lake Nostos

Post by Amanda Seyfried Fri Aug 22, 2014 12:48 pm

"Ja obožavam da jedem ali ne pazim o liniji. Imam brz metabolizam očigledno. Nije da ne vežbam, često idem na trčanje i obožavam da vozim biciklu i rolere, ali ne ustručavam se zbog linije. O i obožavam da kuvam, tako da me stvarno čudi što još uvek nisam postala loptica." osmehne se slatko vrteći glavu kako bi ga pratila pogledom "Volim lazanje mada su mi se smučile, inače to je drugo jelo koje sam naučila da pravim."
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

Lake Nostos - Page 2 Empty Re: Lake Nostos

Post by Theo James Fri Aug 22, 2014 1:12 pm

Odmeri je i nasmeje se za sebe. -Znaš, nikada ne bih rekao da jedeš puno. -klimne glavom, ne skidajuću osmeh sa lica. -Mene trčanje spašava, posle toga se osećam kao nov i bukvalno ne mogu da zamislim dan bez toga. -klimne glavom i suzi oči. -Kuvarica? I kad mi spremaš lazanje?
Theo James
Theo James
Abnegation Leader // The Ambitious One
Abnegation Leader // The Ambitious One

Broj poruka : 23067
Rođendan : 1996-04-20
Pridružen/a : 2011-11-28


http://zauvek-i-slucajno.tumblr.com/

Back to top Go down

Lake Nostos - Page 2 Empty Re: Lake Nostos

Post by Amanda Seyfried Fri Aug 22, 2014 1:21 pm

"Ja volim da trčim, mada od kako smo ovde slabo to praktikujem. Uglavnom trčim za Finom." nasmejla se više za sebe "Da nisam postala glumica postala bih ili sudija ili kuvarica. Kad god želiš, ali onda moram da ti spremim i moj specijalni kolač, zovem ga urnebes kao salata." klimnula je par puta glavom "Nadam se da voliš čokoladu i maline."
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

Lake Nostos - Page 2 Empty Re: Lake Nostos

Post by Theo James Sat Aug 23, 2014 6:26 am

-Pa dobro, i to se računa, da znaš. -nasmeje se i pogleda u psa koji im se motao oko nogu, pa se nasmeje. -Uu, to zvuči dobro, iskreno se nadam da se stvarno dobro snalaziš u kuhinji. -suzi oči i pogleda je ozbiljno, pa izvije usne u luk, dajući do znanja da se šalio. -Pa naravno da volim, nisam baš obožavalac malina, ali okej, može da prođe.
Theo James
Theo James
Abnegation Leader // The Ambitious One
Abnegation Leader // The Ambitious One

Broj poruka : 23067
Rođendan : 1996-04-20
Pridružen/a : 2011-11-28


http://zauvek-i-slucajno.tumblr.com/

Back to top Go down

Lake Nostos - Page 2 Empty Re: Lake Nostos

Post by Amanda Seyfried Sat Aug 23, 2014 7:02 am

Dodatno se oraspoložila kada je videla psa. Čučla je ispred njega i počela da ga gnjavi, kao što je gnjavila i Fina. Pogledala ga je odozdo i taman htela da odgovori kada je shvatila da se šali "Ha-ha. Od malena skupljam recepte, to mi je jedan od mnogobrojnih hobija. Ako ne voliš maline mogu da ubacim neko drugo voće, recimo jagone ili višnje. Ali čokolada je najbolja u kombinaciji sa malinama, mada nije loše ni sa višnjama. Mogao bi da dođeš sutra, mislim da ne radim ništa pametno." izgovorila je sve u jednom dahu pa se nasmejala za sebe, vraćajući pogled na psa koji je ležao na leđima, očigledno uživajući u pažnji.
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

Lake Nostos - Page 2 Empty Re: Lake Nostos

Post by Theo James Sat Aug 23, 2014 7:37 am

Savio se malo kako bi ga pomazio, ali se brzo ispravio i samo je posmatrao koliko je uživala igrajući se sa psom. Nasmejao se više za sebe, pa je ponovo ustao i čučnuo pored njih. -Šalio sam se, ne sumnjam u tvoje sposobnosti onda. -počeo je ponovo da mazi psa i shvatio koliko bi voleo da i on ima jednog. -Višnje zvuče okej. -klimnuo je glavom, pa je pogledao sa blagim osmehom. -Tvom cimeru neće smetati?
Theo James
Theo James
Abnegation Leader // The Ambitious One
Abnegation Leader // The Ambitious One

Broj poruka : 23067
Rođendan : 1996-04-20
Pridružen/a : 2011-11-28


http://zauvek-i-slucajno.tumblr.com/

Back to top Go down

Lake Nostos - Page 2 Empty Re: Lake Nostos

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 11 Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum