sparkle Avenue • where dreams come true
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Falls

4 posters

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

The Falls - Page 2 Empty Re: The Falls

Post by Shailene Woodley Tue Aug 19, 2014 1:51 pm

- Aha. A jel sme da se zna ko je to? Moram malo da izigravam novinare, kada ih već nemamo ovde.
- Reci mi sad iskreno, jesi pila nešto? -
Shailene Woodley
Shailene Woodley
Dauntless Leader // The Protector
Dauntless Leader // The Protector

Broj poruka : 23088
Rođendan : 1997-02-22
Lokacija : city of lost souls.
Hobiji : cooking meth.
Humor : 404 not found.
Pridružen/a : 2011-06-16


Back to top Go down

The Falls - Page 2 Empty Re: The Falls

Post by Brant Daugherty Tue Aug 19, 2014 2:03 pm

- Zove se Sarmantni - nakezi se - I nisam pila... mnogo - doda brzo. Zasto uvek mora da bude tako iskrena, rekla je za sebe. - Samo flasicu viskija.. i malo crnog vina, cula sam da je dobro za srce.
Brant Daugherty
Brant Daugherty
The Flirt
The Flirt

Broj poruka : 940
Rođendan : 2000-07-22
Lokacija : hell.
Hobiji : sleeping.
Humor : what?
Pridružen/a : 2013-01-14


Back to top Go down

The Falls - Page 2 Empty Re: The Falls

Post by Shailene Woodley Tue Aug 19, 2014 2:14 pm

- A ti si ipak Snežana? Ahaa - nasmejala se i polako ustala - Pa da, to nije mnogo. A da se mi ipak odmaknemo od ovog vodopada? Ne bih da upadneš, pa da te nosim na duši. -
Shailene Woodley
Shailene Woodley
Dauntless Leader // The Protector
Dauntless Leader // The Protector

Broj poruka : 23088
Rođendan : 1997-02-22
Lokacija : city of lost souls.
Hobiji : cooking meth.
Humor : 404 not found.
Pridružen/a : 2011-06-16


Back to top Go down

The Falls - Page 2 Empty Re: The Falls

Post by Brant Daugherty Tue Aug 19, 2014 2:20 pm

- Ja sam, bre, kraljica - lupi - I zasto da se odmaknemo, bas je lep. Vidi ono tamo kako je lepo - pokaze prstom i kad se ova okrene ova izvadi flasicu viskija i otvori je.
Brant Daugherty
Brant Daugherty
The Flirt
The Flirt

Broj poruka : 940
Rođendan : 2000-07-22
Lokacija : hell.
Hobiji : sleeping.
Humor : what?
Pridružen/a : 2013-01-14


Back to top Go down

The Falls - Page 2 Empty Re: The Falls

Post by Shailene Woodley Tue Aug 19, 2014 2:44 pm

Okrenula se, ali nije videla ništa posebno - Šta da vidim..? - vratila je pogled na nju i coknula kada je videla da pije.
Shailene Woodley
Shailene Woodley
Dauntless Leader // The Protector
Dauntless Leader // The Protector

Broj poruka : 23088
Rođendan : 1997-02-22
Lokacija : city of lost souls.
Hobiji : cooking meth.
Humor : 404 not found.
Pridružen/a : 2011-06-16


Back to top Go down

The Falls - Page 2 Empty Re: The Falls

Post by Brant Daugherty Tue Aug 19, 2014 2:46 pm

- Sok od jabuke - nakezi se - Hoces? - pruzi joj. - Sta kazes da skocimo sa vodopada zajedno? - isplazi se.
Brant Daugherty
Brant Daugherty
The Flirt
The Flirt

Broj poruka : 940
Rođendan : 2000-07-22
Lokacija : hell.
Hobiji : sleeping.
Humor : what?
Pridružen/a : 2013-01-14


Back to top Go down

The Falls - Page 2 Empty Re: The Falls

Post by Shailene Woodley Wed Aug 20, 2014 12:36 am

- Hoću - uzela je flašu i samo je držala u ruci, bez namere da pije - Hoćeš da se ubijemo? Bolje se ti skloni odatle. -
Shailene Woodley
Shailene Woodley
Dauntless Leader // The Protector
Dauntless Leader // The Protector

Broj poruka : 23088
Rođendan : 1997-02-22
Lokacija : city of lost souls.
Hobiji : cooking meth.
Humor : 404 not found.
Pridružen/a : 2011-06-16


Back to top Go down

The Falls - Page 2 Empty Re: The Falls

Post by Brant Daugherty Wed Aug 20, 2014 2:57 am

- Pa nije toliko visoko - pridje do vodopada i pogleda na dole - Mozda do dole izgubim nekoo rebro, mada sta me briga.
Brant Daugherty
Brant Daugherty
The Flirt
The Flirt

Broj poruka : 940
Rođendan : 2000-07-22
Lokacija : hell.
Hobiji : sleeping.
Humor : what?
Pridružen/a : 2013-01-14


Back to top Go down

The Falls - Page 2 Empty Re: The Falls

Post by Shailene Woodley Wed Aug 20, 2014 11:40 am

Šejlin se instinktivno trznula i skočila da zaštiti devojku kratke kose. Njena glavna svrha je bila zaštita drugih i stavljanja njihovih života ispred svog i Šej nije želela sada da omane. Prišla joj je hitro i obavila ruke oko struka. Pošto je Majli bila lagana, Šej je mogla da je podigne i kao dete prenese dva metra dalje od ivice.
"Upravo si mi skratila život za koju godinu. Nemoj da ti se ponovi", rekla je glasom autoriteta, a onda se polako opustila i pogledala je blago. "Majli, stvarno, znam da si pod uticajem alkohola - koji sam, inače, zavrljačila tamo u šumu - ali nikada, nikada ne smeš da kažeš da te je baš briga za život."
Shailene Woodley
Shailene Woodley
Dauntless Leader // The Protector
Dauntless Leader // The Protector

Broj poruka : 23088
Rođendan : 1997-02-22
Lokacija : city of lost souls.
Hobiji : cooking meth.
Humor : 404 not found.
Pridružen/a : 2011-06-16


Back to top Go down

The Falls - Page 2 Empty Re: The Falls

Post by Brant Daugherty Wed Aug 20, 2014 12:19 pm

Opirala se dok je ova odmacinjala od ivice - Pusti me - prošaptala je. Nije mogla da se izbori sa Šejlinim snažnim rukama - Po prvi put se kajem što sam tako zgodna i mršava - i dalje je šaputala pokušavajući da se oslobodi.
- Ovo ti je upravo skratilo život? Radila si ti i gore stvari dok si vežbala sa Neustrašivima, a pokušaj samoubistva ti je skratio život - rekla je čim je ova spustila - I nisam mnogo popila, STANI! ŠTAAA? Bacila si moj viski u šumu? Ali to mi je bila poslednja flaša. Sada ću morati da smislim način da nabavim još - namrštila se.
- NESMEM REĆI DA ME BAŠ BRIGA ZA ŽIVOT? ALI ČEMU POTREBA DA ŽIVIM KAD SAM ZAUVEK ZAROBLJENA NA OVOM MESTU, KOJE JE INAČE PREPUNO STRAŽARA KOJI TE SPREČAVAJU DA POBEGNEŠ. IMAM OSEĆAJ KAO DA SMO NJIHOVE IGRAČKICE. - pričala je veoma brzo i glasno.
Brant Daugherty
Brant Daugherty
The Flirt
The Flirt

Broj poruka : 940
Rođendan : 2000-07-22
Lokacija : hell.
Hobiji : sleeping.
Humor : what?
Pridružen/a : 2013-01-14


Back to top Go down

The Falls - Page 2 Empty Re: The Falls

Post by Shailene Woodley Wed Aug 20, 2014 12:48 pm

"Radila sam svakakve stvari, ali nemoj da misliš da sam robot bez emocija koji ne reaguje na tako nešto samo zato što sam u Neustrašivima. I dalje sam čovek", prošaptala je, više za sebe. Zašto se uopšte trudila? Nije kao da će Majli zapamtiti bilo šta vezano za ovaj događaj.
"Dosta ti je pića za večeras. Hoćeš da te otpratim do tvog stana?" Nakrivila je glavu i odmerila je pogledom. Naravno da će je otpratiti, neće je ispuštati iz vida u ovakvom stanju, makar je morala vući.
"Majls, ne znaš šta pričaš. Nije toliko crno koliko ti se čini. Bar smo izolovane od virusa - zar se to ne računa?" Šej je podigla obrve, a sa njenog lica su mogli da se pročitaju samo saosećanje i briga.
Shailene Woodley
Shailene Woodley
Dauntless Leader // The Protector
Dauntless Leader // The Protector

Broj poruka : 23088
Rođendan : 1997-02-22
Lokacija : city of lost souls.
Hobiji : cooking meth.
Humor : 404 not found.
Pridružen/a : 2011-06-16


Back to top Go down

The Falls - Page 2 Empty Re: The Falls

Post by Brant Daugherty Wed Aug 20, 2014 1:10 pm

Majli je počela da priča nepovezano i besmisleno - Ali ti si ipak Neustarviva. Verovatno si fidela milion ljudi kako umrie čak i na gore načine nego jedan skok sa vodopada. Takva bi bila smrt bezbolna. Samo bih se skratila muka i života u ovom glupom zatvoru. I misan toliko pijana da ću sutra ovo sve zaboraviti - isplazila je jezik. 
- Nikad nije dosta pića - počela je da se klima pa je pokušala da se zadrži za Šej ali je omašila i pala na zemlju - Zapo me je zemlja upravo udarila u glavu. - podigla je ruku da opipa mesto koje je udarila. Bila je to samo ogrebotina. Ostalo joj je malo krvi na prstu pa je ona olizala prst. 
- Pa da me je virus makar ubio. Nemoras me ubiti do stana? Mogu sama - pokušala je da ustane ali je samo još jednom udarila glavom o zemlju.

(pravopisne greške su pisane namerno, zato što je ipak pijana)
Brant Daugherty
Brant Daugherty
The Flirt
The Flirt

Broj poruka : 940
Rođendan : 2000-07-22
Lokacija : hell.
Hobiji : sleeping.
Humor : what?
Pridružen/a : 2013-01-14


Back to top Go down

The Falls - Page 2 Empty Re: The Falls

Post by Shailene Woodley Thu Aug 21, 2014 5:42 am

"Nikoga nikad nisam videla kako umire, a i ne želim. Plus, smrt nikako nije bezbolna - ni na koji način - varaš se." Šej ju je pogledala sažaljivo i imala je potrebu da joj pomogne na neki način, ali nije znala kako. Verovatno je staranje da preživi ovo veče dovoljno. Kada je Majli pala, Šej je odmah čučnula pored nje. Više i nije obraćala toliku pažnju na to štoje Majli pričala. Ona je, izgleda, bila od onih kojima ništa nije u redu kada se napiju. "Ne možeš sama. I plašiš Muni. Dođi, idemo polako." Kako je čučala, obavila je Majlinu ruku oko svojih ramena i pomogla joj da ustane. "Jel možeš da staneš?"
Shailene Woodley
Shailene Woodley
Dauntless Leader // The Protector
Dauntless Leader // The Protector

Broj poruka : 23088
Rođendan : 1997-02-22
Lokacija : city of lost souls.
Hobiji : cooking meth.
Humor : 404 not found.
Pridružen/a : 2011-06-16


Back to top Go down

The Falls - Page 2 Empty Re: The Falls

Post by Brant Daugherty Thu Aug 21, 2014 12:00 pm

- Ti si neustrašiva, a nikada nisi videla nikog kako umire. Čak ni one brazličite, koje ubijaju samo zato što pripadju više frakcija i nemogu se kontrolisati. Sigurna sam da si videla, obično oni završe u Neustrašivima, a posle neustrašive završe ispod zemlje, mrtvi - rekla je to sasvim tiho, obuzdavajući sebe da je ne udari. I ako je znala da nebi uspela da je udari. Jedva je stajala na nogama.
- Muni se mene nikada nije plašila mene. Nikad ni neće - kada je ova uzdigla, zateturala se na nazad - Naravno da mogu da stojim, nisam toliko pijanja.
Brant Daugherty
Brant Daugherty
The Flirt
The Flirt

Broj poruka : 940
Rođendan : 2000-07-22
Lokacija : hell.
Hobiji : sleeping.
Humor : what?
Pridružen/a : 2013-01-14


Back to top Go down

The Falls - Page 2 Empty Re: The Falls

Post by Shailene Woodley Fri Aug 22, 2014 9:47 am

"Drugačiji ne postoje, Majli, to nije istina", zavrtela je glavom i oprezno pogledala u Majli. Znala je da će Candor reći samo istinu, a izgleda još više kada su pijani. Držala ju je jednom rukom oko struka, da ne bi pala, a u drugu ruku je uzela povodac, da ga Majli slučajno ne bi ispustila, a Muni pobegao negde. "Vidim da ti stajanje odlično ide. Gde živiš?"
Shailene Woodley
Shailene Woodley
Dauntless Leader // The Protector
Dauntless Leader // The Protector

Broj poruka : 23088
Rođendan : 1997-02-22
Lokacija : city of lost souls.
Hobiji : cooking meth.
Humor : 404 not found.
Pridružen/a : 2011-06-16


Back to top Go down

The Falls - Page 2 Empty Re: The Falls

Post by Brant Daugherty Fri Aug 22, 2014 9:56 am

- Postoje, Sem mi je sve rekao, njih nemože da kontrolišu, pa ih ubijaju, i uglavnom kažu da je to samoubistvo - promumlala je - Ali nije.. Oni nas spremaju za nešto, sigurna sam u to, možda je to neka vrsta rata, a i takođe sam sigurna da nismo jedini preživeli na zemlji. Planiramo da provalimo kod Učene, pošto su oni upućeni u ovo, i proverimo o čemu se ovde radi - treptala je.
- Pa naravno da mogu da stojim - odgurnula je Shailene i ukočila se u mesto održavajući ravnotežu rukama - Vidiš, mogu sama
Brant Daugherty
Brant Daugherty
The Flirt
The Flirt

Broj poruka : 940
Rođendan : 2000-07-22
Lokacija : hell.
Hobiji : sleeping.
Humor : what?
Pridružen/a : 2013-01-14


Back to top Go down

The Falls - Page 2 Empty Re: The Falls

Post by Shailene Woodley Fri Aug 22, 2014 10:07 am

Samo se ukočila kada joj je došlo do mozga sve što je Majli ispričala. Jedva se suzdržala od toga da joj vilica u šoku ne ode do poda. Odlučila je da ništa ne kaže na to, ali je bilo vidno koliko je bila iznenađena na negativan način, iznervirana.
"Dobro." Šejlin ju je pustila samu, verovatno zato što je sada bila ljuta i šokirana. Nije rekla više ništa osim toga, iako je imala dosta toga na umu.
Shailene Woodley
Shailene Woodley
Dauntless Leader // The Protector
Dauntless Leader // The Protector

Broj poruka : 23088
Rođendan : 1997-02-22
Lokacija : city of lost souls.
Hobiji : cooking meth.
Humor : 404 not found.
Pridružen/a : 2011-06-16


Back to top Go down

The Falls - Page 2 Empty Re: The Falls

Post by Brant Daugherty Fri Aug 22, 2014 10:49 am

- Nisi ništa rekla.. ti znaš nešto o tome. - počela je da paniči - Ti radiš za njih? A u trenutku sam pomislila da si normalna, i da ćeš razumeti ovo, ali izgleda da nisam bila u pravu. Mislim, sve u svemu, sada ćeš otići njima i reći nam naš plan, pa će nas oni ubiti, a to će na vestima izgledati samoubistvo.Naravno zašto se toga pre nisam setio. A bilo je tako očigledno.
Balansirala je i dalje, čekajući trenutak kada će da padne. Pokušala je da se dotetura do ivice, ali je pala udarivši u kamenu ploču. Ostala je bez svesti.
Brant Daugherty
Brant Daugherty
The Flirt
The Flirt

Broj poruka : 940
Rođendan : 2000-07-22
Lokacija : hell.
Hobiji : sleeping.
Humor : what?
Pridružen/a : 2013-01-14


Back to top Go down

The Falls - Page 2 Empty Re: The Falls

Post by Shailene Woodley Sat Aug 23, 2014 12:32 am

Samo ju je slušala. Njen izraz lica nije odavao da je uvređena ili ljuta, samo, oči joj više nisu imale nikakav sjaj, a usne su joj bile ravna linija. Naravno, nije planirala da joj da nikakvo objašnjenje niti kaže bilo šta. Silnu nervozu je sada zamenio strah. U sledećem trenutku je držala Majli rukama, proveravajući da li diše i ima puls. Dobro je, samo je gadno udarila glavu. Šej je uronila svoje dlanove u hladnu vodu, a onda ih polako prislonila na Majlino lice.
Shailene Woodley
Shailene Woodley
Dauntless Leader // The Protector
Dauntless Leader // The Protector

Broj poruka : 23088
Rođendan : 1997-02-22
Lokacija : city of lost souls.
Hobiji : cooking meth.
Humor : 404 not found.
Pridružen/a : 2011-06-16


Back to top Go down

The Falls - Page 2 Empty Re: The Falls

Post by Brant Daugherty Sat Aug 23, 2014 4:07 am

Vrisnula je kad je ova pokvasila - Jesi ti normalna? - promumlala je ne pokušavajući da se uspravi - I šta ja uopšte radim na zemlji?
Rukom je opipala glavu i pronašla ogrebotinu iz koju je šikljala krv - Pa ne opet, taman mi je druga zarasla - promumlala je. - A gde je Zigi? - rekla je - Mislim da mi je ukrao čarapice - počela je da lupeta.
Brant Daugherty
Brant Daugherty
The Flirt
The Flirt

Broj poruka : 940
Rođendan : 2000-07-22
Lokacija : hell.
Hobiji : sleeping.
Humor : what?
Pridružen/a : 2013-01-14


Back to top Go down

The Falls - Page 2 Empty Re: The Falls

Post by Shailene Woodley Sat Aug 23, 2014 4:51 am

Šej je razmišljala da li je bolja opcija da je ošamari ili polije hladnom vodom da bi došla sebi. Znala je da će se Majli u trenutku naljutiti, ali kasnije će joj biti zahvalna. Uz uzdah je napunila šake vodom i pljusnula je.
"Budi mirna sada, hoćeš?" Pre nego što je dobila odgovor, Šej je iz džepa izvukla pamučnu maramicu i počela blago da joj tapka ranu, a onda i da malo jače pritiska. "Moraš da istrpiš ovo."
Shailene Woodley
Shailene Woodley
Dauntless Leader // The Protector
Dauntless Leader // The Protector

Broj poruka : 23088
Rođendan : 1997-02-22
Lokacija : city of lost souls.
Hobiji : cooking meth.
Humor : 404 not found.
Pridružen/a : 2011-06-16


Back to top Go down

The Falls - Page 2 Empty Re: The Falls

Post by Brant Daugherty Sun Aug 24, 2014 4:42 am

Protresla se kad je ova polila vodom - Čemu to?! - upitala je brisajući oči kako bi progledala. - I šta ja radim ovde? - ponovo je pitala. Muni joj je prišla i olizala lice. Majli je potapkala Muni po glavi - O, bebice. 
Kada je ova počela pipkati ranu, polako je ispustila par krika. Svaki put je sve manje i manje peklo
Brant Daugherty
Brant Daugherty
The Flirt
The Flirt

Broj poruka : 940
Rođendan : 2000-07-22
Lokacija : hell.
Hobiji : sleeping.
Humor : what?
Pridružen/a : 2013-01-14


Back to top Go down

The Falls - Page 2 Empty Re: The Falls

Post by Shailene Woodley Sun Aug 24, 2014 5:26 am

"Šta radiš ovde? Kidaš mi živce, između ostalog", rekla je sebi u bradu i uzdahnula, pa je prošla prstima slobodne ruke kroz kosu. "Hajde, nije toliko strašno", zakolutala je očima i blago je duvala u ranu dok je čistila, da je ne bi peklo.
Shailene Woodley
Shailene Woodley
Dauntless Leader // The Protector
Dauntless Leader // The Protector

Broj poruka : 23088
Rođendan : 1997-02-22
Lokacija : city of lost souls.
Hobiji : cooking meth.
Humor : 404 not found.
Pridružen/a : 2011-06-16


Back to top Go down

The Falls - Page 2 Empty Re: The Falls

Post by Kristen Stewart Tue Sep 23, 2014 5:52 am

-dosla je nocu i lagano izula patike i usla u vodu, radoznalo je dosla do sipki i nagla se. Telom joj je prosla jeza dok je gledala koliko je visoko , pa je zato zatvorila oci i pustila hladan vazduh da joj udje pod kozu-
Kristen Stewart
Kristen Stewart
The Addict
The Addict

Broj poruka : 176
Pridružen/a : 2010-07-08


Back to top Go down

The Falls - Page 2 Empty Re: The Falls

Post by Theo James Tue Sep 23, 2014 7:22 am

Bio je između nekih stena, pa i nije mogla da ga vidi, ali je on čuo nešto i provirio iza, pokušavajući da prepozna osobu u daljini.
Theo James
Theo James
Abnegation Leader // The Ambitious One
Abnegation Leader // The Ambitious One

Broj poruka : 23067
Rođendan : 1996-04-20
Pridružen/a : 2011-11-28


http://zauvek-i-slucajno.tumblr.com/

Back to top Go down

The Falls - Page 2 Empty Re: The Falls

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum