sparkle Avenue • where dreams come true
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yard

+2
Ansel Elgort
Shailene Woodley
6 posters

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Yard Empty Yard

Post by Shailene Woodley Fri Aug 22, 2014 8:02 am

 
Shailene Woodley
Shailene Woodley
Dauntless Leader // The Protector
Dauntless Leader // The Protector

Broj poruka : 23088
Rođendan : 1997-02-22
Lokacija : city of lost souls.
Hobiji : cooking meth.
Humor : 404 not found.
Pridružen/a : 2011-06-16


Back to top Go down

Yard Empty Re: Yard

Post by Ansel Elgort Sat Aug 23, 2014 12:47 am

Polako sam prisao dvoristu kuce, u ruci noseci povocan i na kraju njega psa. Ljudi bi rekli da se ovdje pas moze lako naci, ali vjerujte, ne moze. Jedva sam ga uspio nabaviti, a to kaze osoba koja poznaje dosta ljudi ovdje. Jedna od losih stvari, jeste sto je haskije bilo jako tesko naci. To me je takodjer navelo na razmisljanje o toma da su i zivotinje u istoj situaciji kao i mi ljudi. Da polako izumiru.

Sto se tice psa, bio je crno-bijeli, malen i jako nemiran. Vec sam ga zamisljao kako unistava namjestaj u nekoj kuci. Ali opet jedan mali pogled na njega, izmamio bi mi osmijeh na licu.

Polako sam prisao vratima i pokucao, pokusavajuci umiriti psa, koji je skakutao oko mojih nogu i grizao mi patiku, vjerovatno misleci da je neka igracka. Bacio sam kratak pogled na sat i vidio da je malo prije sest, bas kao sto sam se dogovorio sa Shailene.
Ansel Elgort
Ansel Elgort
The Scientist
The Scientist

Broj poruka : 6064
Rođendan : 1995-12-14
Lokacija : Dauntless Pit
Humor : What a slut time is. She screws everybody.
Pridružen/a : 2011-12-03


Back to top Go down

Yard Empty Re: Yard

Post by Shailene Woodley Sat Aug 23, 2014 1:32 am

Šejlin se već neko vreme nervozno šetala uz i niz stepenice. Da je neko od njenih cimera bio tu, verovatno bi ponudio da je odveze po profesionalnu pomoć. Neko bi pomislio da je, kao i svaka tipična devojka, bila samo neodlučna po pitanju toga šta će obući. Ne, lepršava letnja haljinica sa cvetni printom je već bila na njoj. Razlog njenog nerviranja je bio daleko veći. Juče, nakon što su se oni rastali i nakon što je Šejlin malo odmorila, otišla je do vodopada gde se desio incident sa Majli. Od prošle noći je razmišljala o njenim rečima i, što je više to radila, to je bila više ljuta na nju i Sema. Sema pogotovo. Plašila se sopstvene reakcije kada ga ugleda - da li će odmah pući ili će u sebi kriti da nešto nije u redu? Pa, uskoro će saznati.
Kada se po hiljaditi put pela uz stepenice, čula je kucanje i tiho komešanje ispred vrata. Izdahnula je, prošla rukom kroz kosu i sišla niz stepenice. Osetila je kako joj se dlanovi polako znoje, a pojavila se i ona njena potreba za konstantnim vrpoljenjem. Kada je otvorila vrata, ništa nije moglo da joj se pročita s lica, izgledala je ravnodušno. Pa, sve dok na dnu lista svojih dugih nogu nije osetila nešto mokro. Spustila je pogled na majušnog psa, a lice joj se momentalno ozarilo. "Hej, mali", savila je kolena i pomilovala ga po glavi, ne obraćajući se Semu još uvek.
"Nisi mi rekao da imaš psa" - bilo je sve što mu je rekla, rezervisani tonom, pritom ne gledajući u njega.
Shailene Woodley
Shailene Woodley
Dauntless Leader // The Protector
Dauntless Leader // The Protector

Broj poruka : 23088
Rođendan : 1997-02-22
Lokacija : city of lost souls.
Hobiji : cooking meth.
Humor : 404 not found.
Pridružen/a : 2011-06-16


Back to top Go down

Yard Empty Re: Yard

Post by Ansel Elgort Sat Aug 23, 2014 3:22 am

Stajao sam ispred, dok mi se osjecaj nervoze sirio tijelom. Vrpoljenje i skakutanje psa nije tome pomagalo.
Kada je kroz nekoliko sati, ili se barem tako meni cinilo, ona otvorila vrata, siroko sam se osmjehnuo, dok sam brzo presao pogledom preko njene haljine. Ali cim sam zaustavio pogled na njenom licu, osmijeh mi je izcezao. Priznajem, ocekivao sam smijesak, ili barem nagovjestaj smijeska, ali jedino sto sam vidio bio je hladan izrza lica. Sto me u potpunosti zbunilo. Da li je mozda ocekivala nekog drugog?
Trebalo mi je nekoliko sekundi da uspijem odgovoriti na njen komentar o psu. "Um.. da, ovaj, danas sam ga nabavio" rekao sam, prvo sto mi je palo na pamet. Nikada nisam mucao, ali sada si nisam mogao pomoci.
Ansel Elgort
Ansel Elgort
The Scientist
The Scientist

Broj poruka : 6064
Rođendan : 1995-12-14
Lokacija : Dauntless Pit
Humor : What a slut time is. She screws everybody.
Pridružen/a : 2011-12-03


Back to top Go down

Yard Empty Re: Yard

Post by Shailene Woodley Sat Aug 23, 2014 4:44 am

Kako dobar način suočavanja sa svojim problemima, Šejlin. A šta je trebalo da uradi? Napadne dečka s vrata ili se duri? Plus, tu je bila savršena distrakcija - pas. Neka, neće još uvek ništa reći.
"A kako se ti zoveš, je li?" Upitala je slatkastim glasom dok je gledala u lepe, pseće oči koje su joj u tom trenutku delovale tako pametno. Štene kao da je moglo da oseti svu ljubav i pozitivnost kojom je Šej obično bila ispunjena. Gotovo se samo mazilo o njene ruke i grickalo joj prste, verovatno zbog zubića. Šejlin je bila od onih koji su neizmerno voleli životinje - pogotovo pse, možda i više od ljudi, jer je znala da nisu sposobni ni za kakvo svesno zlo, za razliku čoveka. Izgledalo je kao da su životinje to osećale i zato su pružale njoj istu, čak i veću količinu ljubavi.
Dok je mazila psa, razmišljala je šta bi mogla da kaže Semu. Onaj Erudite deo nje je već pripremio čitav govor u glavi, razmotrio sve posledice i izabrao najbolje rešenje. Međutim, Šej se više vodila srcem i znala je da će u datom trenutku emocije voditi njene reči i postupke. S tim u mislima, podigla je pogled na Sema. "Hoćeš da uđeš?"
Shailene Woodley
Shailene Woodley
Dauntless Leader // The Protector
Dauntless Leader // The Protector

Broj poruka : 23088
Rođendan : 1997-02-22
Lokacija : city of lost souls.
Hobiji : cooking meth.
Humor : 404 not found.
Pridružen/a : 2011-06-16


Back to top Go down

Yard Empty Re: Yard

Post by Ansel Elgort Sat Aug 23, 2014 6:21 am

"Nema jos imena" dodao sam, iako sam pretpostavljao da pitanje nije upuceno meni. Mozda bi ovo bio dobar trenutak da kazem da je pas ustvari za nju? Ili ipak ne. Sada sam vec bio siguran da nesto nije bilo uredu, i znao sam da to pas nece popraviti. Trenutno bi mozda i pogorsao. Ali sto? U mislima sam preletio kroz citav nas prosli susret, ali nisam mogao pronaci nista zbog cega bi ona imala ovakvu reakciju. Mozda sam nesto nesvijesno uradio? Od onoliko scenarija kojih sam smislio u glavi o tome kako bi ova vecer tekla, ovaj nije bio ni jedan medju njima, cak ni blizu.
Uzdahnuo sam odlucujuci se odmah suociti sa njom. "Sta sam uradio?" upitao sam. Uvijek sam dobro citao ljude, pa vidjevsi njen izraz lica, trenutno sam se spremao na najgore.
Ansel Elgort
Ansel Elgort
The Scientist
The Scientist

Broj poruka : 6064
Rođendan : 1995-12-14
Lokacija : Dauntless Pit
Humor : What a slut time is. She screws everybody.
Pridružen/a : 2011-12-03


Back to top Go down

Yard Empty Re: Yard

Post by Shailene Woodley Sat Aug 23, 2014 7:00 am

"Što?" Upitala je i dalje gledajući u psa. Pustila ga je da spusti glavicu u njene šake i razmišljala je koje ime bi mu najbolje pristajalo. Međutim, Sem joj je odvukao pažnju svojim rečima. Znači, primetio je? Tako joj je možda i olakšao posao. Nevoljno je pustila psa, koji je nastavio da joj se mota oko nogu, i uspravila se. "Meni, direktno? Ništa. Iza mojih leđa? O, znaš ti dobro." Rekla je odsečno i nakrivila glavu dok ga je gledala.
Shailene Woodley
Shailene Woodley
Dauntless Leader // The Protector
Dauntless Leader // The Protector

Broj poruka : 23088
Rođendan : 1997-02-22
Lokacija : city of lost souls.
Hobiji : cooking meth.
Humor : 404 not found.
Pridružen/a : 2011-06-16


Back to top Go down

Yard Empty Re: Yard

Post by Ansel Elgort Sat Aug 23, 2014 7:05 am

Namrstio sam obrve, gledajuci ju potpuno zbunjeno. Jos uvijek sam tragao za necim sto sam lose uradio, ali nisam mogao nista pronaci. Jos iza njenih ledja?
Zavrtio sam glavom, jos uvijek ju gledajuci zbunjeno. "Pojma nemam o cemu pricas" odgovori joj iskreno.
Ansel Elgort
Ansel Elgort
The Scientist
The Scientist

Broj poruka : 6064
Rođendan : 1995-12-14
Lokacija : Dauntless Pit
Humor : What a slut time is. She screws everybody.
Pridružen/a : 2011-12-03


Back to top Go down

Yard Empty Re: Yard

Post by Shailene Woodley Sat Aug 23, 2014 7:19 am

"Nemaš pojma?" Grizla je unutrašnjost obraza i usana, zadržavajući bujicu reči. "Pomoći ću ti", naslonila se na dovratak i prekrstila ruke. "Majli. Ispričala mi je sve." Fokusirala se na njegovo lice, nije želela da joj išta promakne.
Shailene Woodley
Shailene Woodley
Dauntless Leader // The Protector
Dauntless Leader // The Protector

Broj poruka : 23088
Rođendan : 1997-02-22
Lokacija : city of lost souls.
Hobiji : cooking meth.
Humor : 404 not found.
Pridružen/a : 2011-06-16


Back to top Go down

Yard Empty Re: Yard

Post by Ansel Elgort Sat Aug 23, 2014 7:29 am

Gledao sam ju jos uvijek zbunjeno nekoliko sekundi, dok nisam shvatio sta to 'sve' znaci.
Od iznenadjenja su mi se usta otvorila. Ne toliko sto je Miley njoj to rekla, ionako sam joj planirao to ispricati u toku veceri.
Pitao sam se kome je Miley jos to rekla. Ispricao sam joj sve ono sto sam mislio o frakcijama, i sta nam vlada radi. A ona je to samo tako pocela uokolo pricati. Kao neki zanimljivi trac.
Zatim sam poceo shvatati sto je Shailene trenutno mislila o meni. Vjerovatno je izgubila svaku mrvicu povjerenja koje je imala prema meni.
"Pas je za tebe" rekao sam prvu stvar koja mi je pala na pamet, ali citajuci njen izraz lica, shvatio sam da sam samo jos vise pokvario situaciju. Bas imam dobar tajming.
"Planirao sam ti reci sve. Tokom veceri" na kraju sam rekao, cekajuci njenu reakciju, za koju je vec pretpostavaljao da ce biti burna.
Ansel Elgort
Ansel Elgort
The Scientist
The Scientist

Broj poruka : 6064
Rođendan : 1995-12-14
Lokacija : Dauntless Pit
Humor : What a slut time is. She screws everybody.
Pridružen/a : 2011-12-03


Back to top Go down

Yard Empty Re: Yard

Post by Shailene Woodley Sat Aug 23, 2014 8:08 am

"Bila je pijana i ispričala mi je sve. Šta da to nisam bila ja nego neko drugi? Šta ako je rekla još nekome? Na kraju krajeva, ona je Candor." I počela je. Bila je ljuta, ali ta ljutnja je polako prešla u razočarenje koje se videlo u njenim očima. "Zašto..zašto si joj uopšte pričao? O Drugačijima? O svemu?" Ugrizla je usnu i gledala preko njegovog ramena, a onda nastavila. "Znam i da planirate da upadnete kod Učenih. Slobodno, znam koga će da krive nakon što vas uhvate i koga će da smaknu s pozicije. Možda i izbace." Vratila je pogled na njega, pogledavši ga ozbiljno. "Rekao si da mi nećeš praviti probleme", sada mu se obraćala poslovnim tonom. Izgovorila je sve to prilično brzo, čak pre nego što je on bilo šta rekao. Kada je spomenuo da je pas za nju, nabrala je čelo. "Ha?"
Shailene Woodley
Shailene Woodley
Dauntless Leader // The Protector
Dauntless Leader // The Protector

Broj poruka : 23088
Rođendan : 1997-02-22
Lokacija : city of lost souls.
Hobiji : cooking meth.
Humor : 404 not found.
Pridružen/a : 2011-06-16


Back to top Go down

Yard Empty Re: Yard

Post by Ansel Elgort Sun Aug 24, 2014 7:06 am

Naravno da je bila pjana. Tko zna kome je jos ispricala. Odlucio sam da cu cim se vratim u stan imati sa njom ozbiljan razgovor. Ali trenutno sam imao drugih problema. Naprimjer kako ponovno povratiti Shailenino povjerenje.
"Ne znam ni sam zasto" rekao sam iskreno. "Nisam to mogao vise drzati u sebi, a ona se tu nasla" rekao sam pa kada je spomenula da ce mozda biti smaknuta s pozicije, osjetio sam ubod ljutnje. Znam da je bio besmislen, ali ipak sam ga osjetio. A njen poslovni ton je samo doprinjeo ljutnji. Da li joj je pozicija vaznija od istine?
"I ako toliko brines oko pozicije, zasto mislis da ce se okrenuti na tebe ako nas uhvate? Ti nisi umjesana. Nikada ne bi ni rekao da jesi, i da mi daju serum, borio bi se protiv njega. Ja samo pukusavam otkriti istinu, i necu se nikome izvinjavati zbog toga. Priznajem da je bilo glupo ispricati to Miley i da je ovaj plan sam od sebe vristi "smaknuce", ali ne i da je glupo uraditi nesto povodom ove situacije u kojoj smo. Ljudi zasluzuju znati istinu. Mi zasluzujemo znati istinu" shvatio sam da sam pretjerao, pa sam uzdahnuo i pruzio joj povodac.
"Nabavio sam ga za tebe. Kao da bi ja ikada doveo jos jednog psa u stan" zastao sam kratko, nadajuci se da ce prihvatiti poklon. "A sto se tice plana, idem da kazem Miley da je otkazan" dodao sam.
Ansel Elgort
Ansel Elgort
The Scientist
The Scientist

Broj poruka : 6064
Rođendan : 1995-12-14
Lokacija : Dauntless Pit
Humor : What a slut time is. She screws everybody.
Pridružen/a : 2011-12-03


Back to top Go down

Yard Empty Re: Yard

Post by Shailene Woodley Mon Aug 25, 2014 12:33 am

"Zato što je u opisu mog posla da se postaram da ne pravite probleme." Nije znala koliko dugo je još mogla da krije tajnu od njega. Znala je da će on u potpunosti skrenuti ako nastavi da bude ovoliko opsednut, a to joj se nije sviđalo. Čekala je da se smiri pre nego što je progovorila opet. "Obećaj mi da nećeš upasti kod njih i da više nećeš čačkati ovu temu. Veruj mi, znam stvari koje ti ne znaš i bolje je tako."
Uglovi usana su joj se spustili ka dole i zagrlili ga je. Ne, ne zbog psa. Zato što je bio jedan od retkih kojima je verovala, a nije želela da mu se išta desi.
Shailene Woodley
Shailene Woodley
Dauntless Leader // The Protector
Dauntless Leader // The Protector

Broj poruka : 23088
Rođendan : 1997-02-22
Lokacija : city of lost souls.
Hobiji : cooking meth.
Humor : 404 not found.
Pridružen/a : 2011-06-16


Back to top Go down

Yard Empty Re: Yard

Post by Ansel Elgort Mon Aug 25, 2014 3:26 am

Nekoliko sekundi sam zbunjeno stajao, pitajuci se zbog cega sada to, pa sam joj uzvratio zagrljaj kada sam dosao sebi.
"Obecavam da neci nista glupo uraditi. Barem ne za sada" rekao sam, shvatajuci da joj to mozda nije dovoljno, ali je bilo jedino sto sam trenutno mogao obecati. Nisam zelio da napravim neko obecanje koje sam znao da necu ispuniti. Takodjer sam shvatio tada da ona zna puno vise nego sto je davala njemu na znanje. Sada nisam htio nacinjati na tu temu, sto nije znacilo da kasnije necu.
Zatim sam ju pustio iz zagrljaja, ne zato sto sam zelio, vec zato sto je pas skakutao od nas, vjerovatno zeleci da paznja predje na njega.
Slabo sam se nasmijesio i pogledao u Shailene. "Pa, pretpostavljam da onaj nas izlazak otpada" podigao sam slabo obrve, nadajuci se da ce ipak pristati da ide.
Ansel Elgort
Ansel Elgort
The Scientist
The Scientist

Broj poruka : 6064
Rođendan : 1995-12-14
Lokacija : Dauntless Pit
Humor : What a slut time is. She screws everybody.
Pridružen/a : 2011-12-03


Back to top Go down

Yard Empty Re: Yard

Post by Shailene Woodley Mon Aug 25, 2014 4:25 am

"Dobro, to je okej..za sada", promumlala je, konačno se nasmejavši pre nego što ju je pustio iz zagrljaja. Onda je pogledala u psa, kom je očajnički trebala pažnja, savila se i uzela ga u ruke, privijajući ga uz sebe. "Mogli bismo da idemo negde, taman da prošetamo malenog i smislimo ime." Pogledala ga je i sve vreme dok je pričala je mlatila malom šapom psa, kao da maše Semu. "I hvala ti za ovo. Ti si skroz lud."
Shailene Woodley
Shailene Woodley
Dauntless Leader // The Protector
Dauntless Leader // The Protector

Broj poruka : 23088
Rođendan : 1997-02-22
Lokacija : city of lost souls.
Hobiji : cooking meth.
Humor : 404 not found.
Pridružen/a : 2011-06-16


Back to top Go down

Yard Empty Re: Yard

Post by Ansel Elgort Mon Aug 25, 2014 4:32 am

"A lud ili neustrasiv, to ti isto dodje" nasmijao sam se kada je uzela psa za sapu. Nisam znao tko izgleda sladje, ona ili pas. "I nema na cemu"
"Sto mislis o imenu 'Mala napast'?" podigao sam obrve, dok smo krenuli ka kapiji. "I zaboravio sam ti reci, izgledas predivno" dodao sam.
Ansel Elgort
Ansel Elgort
The Scientist
The Scientist

Broj poruka : 6064
Rođendan : 1995-12-14
Lokacija : Dauntless Pit
Humor : What a slut time is. She screws everybody.
Pridružen/a : 2011-12-03


Back to top Go down

Yard Empty Re: Yard

Post by Shailene Woodley Mon Aug 25, 2014 5:29 am

"Taj nadimak je već zauzet", pogledala ga je i zatreptala, aludirajući na sebe. Polako je spustila psa dole, zaključala vrata i krenula za Semom. Ugrizla je unutrašnju stranu obraza, dok je ubacivala ključeve u tašnu. "Znam, hvala." Šej je uvek imala samopouzdanja, a nikada nije bila arogantna. Ipak, uvek je bilo lepo kada bi joj neko drugi uputio kompliment.
Shailene Woodley
Shailene Woodley
Dauntless Leader // The Protector
Dauntless Leader // The Protector

Broj poruka : 23088
Rođendan : 1997-02-22
Lokacija : city of lost souls.
Hobiji : cooking meth.
Humor : 404 not found.
Pridružen/a : 2011-06-16


Back to top Go down

Yard Empty Re: Yard

Post by Ansel Elgort Mon Aug 25, 2014 7:15 am

"Imam ja poseban nadimak za tebe" nasmijao sam se, zezajuci ju.
"Ocekivao sam nesto kao 'pa ne izgledas ni ti lose', ali nema veze" suzbijao sam smijesak, pokusavajuci izgledati ozbiljno. "Idemo li?"
Ansel Elgort
Ansel Elgort
The Scientist
The Scientist

Broj poruka : 6064
Rođendan : 1995-12-14
Lokacija : Dauntless Pit
Humor : What a slut time is. She screws everybody.
Pridružen/a : 2011-12-03


Back to top Go down

Yard Empty Re: Yard

Post by Shailene Woodley Mon Aug 25, 2014 7:55 am

"A to je? Nemoj da me teraš da izvlačim to iz tebe", pogledala ga je suženim očima, a onda se nasmejala. "Mislila sam da nema potrebe, da se podrazumeva." Ugrizla je usnu, izgledajući kao da je kriva. "Hajde, gde?" Upitala je, zatvarajući kapiju za njima.
Shailene Woodley
Shailene Woodley
Dauntless Leader // The Protector
Dauntless Leader // The Protector

Broj poruka : 23088
Rođendan : 1997-02-22
Lokacija : city of lost souls.
Hobiji : cooking meth.
Humor : 404 not found.
Pridružen/a : 2011-06-16


Back to top Go down

Yard Empty Re: Yard

Post by Ansel Elgort Mon Aug 25, 2014 8:34 am

"A ne. To nikada neces saznati" odmahnuo sam glavom, smjeskajuci se.
"A naravno da se podrazumijeva" klimnuo sam glavom ozbiljno, pa se poceo smijati. "Ajde, ovamo"

( http://www.sparkleavenue.net/t6454-sunset-hill#281131 )
Ansel Elgort
Ansel Elgort
The Scientist
The Scientist

Broj poruka : 6064
Rođendan : 1995-12-14
Lokacija : Dauntless Pit
Humor : What a slut time is. She screws everybody.
Pridružen/a : 2011-12-03


Back to top Go down

Yard Empty Re: Yard

Post by Theo James Tue Aug 26, 2014 12:52 pm

Dok su dolazili, svo vreme je vreto ključem ispred nje, pa se polako popeo uz stepenice i otključao vrata, pustivši je da uđe prva. -Zovi me kad završiš sa sređivanjem i ostalim stvarima. -pogledao je podiguo obrvu, pa zavorio vrata kada su ušli.
Theo James
Theo James
Abnegation Leader // The Ambitious One
Abnegation Leader // The Ambitious One

Broj poruka : 23067
Rođendan : 1996-04-20
Pridružen/a : 2011-11-28


http://zauvek-i-slucajno.tumblr.com/

Back to top Go down

Yard Empty Re: Yard

Post by Shailene Woodley Tue Aug 26, 2014 1:32 pm

"A da jednostavno dođem kod tebe kad završim? Ili ti dođi kod mene." Leđima se oslonila o zid i gledala ga upitno.
Shailene Woodley
Shailene Woodley
Dauntless Leader // The Protector
Dauntless Leader // The Protector

Broj poruka : 23088
Rođendan : 1997-02-22
Lokacija : city of lost souls.
Hobiji : cooking meth.
Humor : 404 not found.
Pridružen/a : 2011-06-16


Back to top Go down

Yard Empty Re: Yard

Post by Theo James Tue Aug 26, 2014 1:37 pm

-Mhm.. -klimnuo je glavom. -Bolje dođi ti kod mene, završiću pre, nego da ja nagađam da li si spremna ili ne, može? -podigao je obrvu i zastao na prvo stepeniku, pa se okrenuo da bi je video.
Theo James
Theo James
Abnegation Leader // The Ambitious One
Abnegation Leader // The Ambitious One

Broj poruka : 23067
Rođendan : 1996-04-20
Pridružen/a : 2011-11-28


http://zauvek-i-slucajno.tumblr.com/

Back to top Go down

Yard Empty Re: Yard

Post by Shailene Woodley Tue Aug 26, 2014 1:42 pm

"Važi se", rekla je i namignula mu kada se okrenuo.
Shailene Woodley
Shailene Woodley
Dauntless Leader // The Protector
Dauntless Leader // The Protector

Broj poruka : 23088
Rođendan : 1997-02-22
Lokacija : city of lost souls.
Hobiji : cooking meth.
Humor : 404 not found.
Pridružen/a : 2011-06-16


Back to top Go down

Yard Empty Re: Yard

Post by Theo James Tue Aug 26, 2014 1:43 pm

Isplazio joj se i požurio u svoju sobu kako bi se što pre spremio.
Theo James
Theo James
Abnegation Leader // The Ambitious One
Abnegation Leader // The Ambitious One

Broj poruka : 23067
Rođendan : 1996-04-20
Pridružen/a : 2011-11-28


http://zauvek-i-slucajno.tumblr.com/

Back to top Go down

Yard Empty Re: Yard

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum