sparkle Avenue • where dreams come true
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Courtroom

3 posters

Go down

Courtroom Empty Courtroom

Post by Phoebe Tonkin Mon Aug 18, 2014 3:20 am

Courtroom Courtroom-a
Phoebe Tonkin
Phoebe Tonkin
Candor Leader // The Adventurer
Candor Leader // The Adventurer

Broj poruka : 24335
Rođendan : 1996-02-03
Hobiji : Vožnja rolera
Pridružen/a : 2009-07-02


Back to top Go down

Courtroom Empty Re: Courtroom

Post by Amanda Seyfried Wed Aug 20, 2014 8:13 am

Sedela je u poslednjem redu, krišom igrajući igricu na telefonu. Soba je bila polu prazna, ali nju je, kao i uvek, zanimala konačna presuda.
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

Courtroom Empty Re: Courtroom

Post by Brant Daugherty Wed Aug 20, 2014 8:15 am

Stavila je naočare tako da joj se oči ne vide i dremala je.
Brant Daugherty
Brant Daugherty
The Flirt
The Flirt

Broj poruka : 940
Rođendan : 2000-07-22
Lokacija : hell.
Hobiji : sleeping.
Humor : what?
Pridružen/a : 2013-01-14


Back to top Go down

Courtroom Empty Re: Courtroom

Post by Amanda Seyfried Wed Aug 20, 2014 8:26 am

Poskočila je kada se sudija iznenada razdrao, pomislila je da ju je primetio ali onda je shvatila da je samo neki čovek preglasno pričao. Pogledala je posudnici koja je sada već bila malo punija, što je obično značilo da se presuda bliži.
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

Courtroom Empty Re: Courtroom

Post by Brant Daugherty Wed Aug 20, 2014 8:28 am

Uplaši se kada sudija viknu, naočare su joj spale, ali je sva sreća neki visok čovek sedeo ispred nje pa niko nije primetio da spava.
Brant Daugherty
Brant Daugherty
The Flirt
The Flirt

Broj poruka : 940
Rođendan : 2000-07-22
Lokacija : hell.
Hobiji : sleeping.
Humor : what?
Pridružen/a : 2013-01-14


Back to top Go down

Courtroom Empty Re: Courtroom

Post by Amanda Seyfried Wed Aug 20, 2014 9:01 am

Krajičkom oka je spazila devojku koja je poskočila. Tiho se nasmejala kada je shvatila da je ova spavala. Sedela je red ispred nje i činila se veoma poznato, Miley ili tako nešto.
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

Courtroom Empty Re: Courtroom

Post by Brant Daugherty Wed Aug 20, 2014 9:06 am

Skinula je naočare koje su joj bile ispod nosa i zakačila ih je za majcu. Odlučila je da pokuša da se koncentriše na presudu, ali joj je ta ideja posle deset sekundi postala dosadna pa se osvrnula oko sebe. Nije prepoznala nikog od prisutnih. Videla je neku devojku koja je gledala u nju, pa joj se odlučila predstaviti:
- Haj - nasmešila se - Ja sam Majli.
Brant Daugherty
Brant Daugherty
The Flirt
The Flirt

Broj poruka : 940
Rođendan : 2000-07-22
Lokacija : hell.
Hobiji : sleeping.
Humor : what?
Pridružen/a : 2013-01-14


Back to top Go down

Courtroom Empty Re: Courtroom

Post by Amanda Seyfried Wed Aug 20, 2014 9:18 am

Pokazala joj je prstom da priča malo tiše, pošto je sudija smrknuto pogledao u njihovom pravcu. Očigledno je i njemu ova priča oko imovine postajala dosadna. Kada je skrenuo pogled nasmešila se devojci, jednim delom i zbog toga što je pogodila. "Amanda" pružala joj je ruku preko klupe "I mislila sam da si ti, samo nisam mogla da se setim tačno."
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

Courtroom Empty Re: Courtroom

Post by Brant Daugherty Wed Aug 20, 2014 9:25 am

- Već sam išla na sastanke zbog neposlušnosti, mislim da su se već navikli na mene - rukovale su se - Osveži mi pamćenje, ti si pevačica ili glumica? Stani, stani.. ti si glumila u onom Francuskom mjuziklu - pucketa prstima i pokušava da se seri naziva - Les Misa.. Les Miserablas.. Les Miserables? - pokušava da se seti. Nastavila je da priča ne sačekavši da ova potvrdi:
- I valjda si glumila u onom hororu sa Megan Fox, onom sa vampirima - kaže - Onom u kojem Megan jede svoje momke ili tako nešto.
Brant Daugherty
Brant Daugherty
The Flirt
The Flirt

Broj poruka : 940
Rođendan : 2000-07-22
Lokacija : hell.
Hobiji : sleeping.
Humor : what?
Pridružen/a : 2013-01-14


Back to top Go down

Courtroom Empty Re: Courtroom

Post by Amanda Seyfried Wed Aug 20, 2014 9:48 am

Prekrila je usta rukom kako bi suzbila kikot. "Ja sam samo jednom bila na sastanku, navodno sam remetila mir u drugim frakcijama. Ne mogu da kažem da nisam ali ne bih to baš tako nazvala." zavrtela je glavom sećajući se svog saslušanja. "Glumica, ti si pevačica jel da? Pogodila si za oba filma." osmehnula se njenom francuskom izgovoru. Opet joj je pokazala prstom da se utiša kada je sudija konačno doneo presudu. Kao i uvek u ovakvim slučajevima, korist nije išla na stranu optuženog. Amanda se u potpunosti slagala sa presudom. Kada su ljudi počeli da ustanu okrenula se ka Miley "Slažeš se sa ovim?"
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

Courtroom Empty Re: Courtroom

Post by Brant Daugherty Wed Aug 20, 2014 9:59 am

- Ovde sam neko kratko vreme, a već imaju dosije o meni - namršti se - Stvarno veliki dosije. Mislim da tolki dosije ni najveći kriminalci nisu imali. Tačno ja sam pevačica. Les Miserables je veoma zanimljiv film, dok me je ovaj sa Megan, kako se već zove, toliko smorio da sam posle dvadeset minuta zaspala. 
- Ja ne znam zašto sam uopšte ovde, ionako ništa od ovoga ne kapiram. Sve što čujem da ovaj govori je 'Bla Bla Bla' - napravi facu kao sudija - Možda dolazim ovde zato što ovaj dedica mnogo smara, pa me uspava - nakezi se.
Brant Daugherty
Brant Daugherty
The Flirt
The Flirt

Broj poruka : 940
Rođendan : 2000-07-22
Lokacija : hell.
Hobiji : sleeping.
Humor : what?
Pridružen/a : 2013-01-14


Back to top Go down

Courtroom Empty Re: Courtroom

Post by Amanda Seyfried Wed Aug 20, 2014 10:08 am

"Ja sam bila uzorni građanin sve dok nisam provalila u stan sada bivšeg dečka. Doduše i nije bila neka provala pošto sam imala ključeve ali ajde ti to objasni." prevrnula je očima "Ni ja nisam oduševljena njime, ali bilo je zanimljivo raditi sa njom." nije mogla da suzdrži osmeh "A nemoj tako, ima i on svojih momenata. Pre par dana je bilo jedno zanimljivo, pratila sam celo." nakezila se
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

Courtroom Empty Re: Courtroom

Post by Brant Daugherty Wed Aug 20, 2014 10:15 am

- Ja sam bila uzorni građanin, ali pre apokalipse, nikakve prekršaje nisam pravila, mislim ništa veće - kaže - Ovo sa VMA dodele nagrade se ne računa, ta dodela nagrada je nagrada na kojoj je sve dozvoljeno.
- Mene su jedanput odveli na saslušanje zbog toga što sam zapalila cigaretu u sudnici - namrštila se - Što i nije neki prekršaj. Ma meni je on od kad sam ovde dosadan, nikad ga mislim ni nisam slušala. I dođem ovde, jednom-dvaput u mesec dana.
Brant Daugherty
Brant Daugherty
The Flirt
The Flirt

Broj poruka : 940
Rođendan : 2000-07-22
Lokacija : hell.
Hobiji : sleeping.
Humor : what?
Pridružen/a : 2013-01-14


Back to top Go down

Courtroom Empty Re: Courtroom

Post by Amanda Seyfried Wed Aug 20, 2014 10:24 am

Trepne par puta "Nemam pojma o čemu pričaš, mislim na dodelu. Nikada nisam volela da idem na te dodele, osim na oskare i globus, njih sam obožavala." zadene odbegli pramen kose iza uha.
"Onaj drugi sudija je bolji, zabavniji, ali ovaj je pravičniji. Da nisam postala model verovatno bih izabrala prava. Doduše gluma je ta koja je poremetila moje planove." osvrnula se oko sebe. Sada su njih dve bile same, ne računajući čistačicu koja je brisala pod između klupa.
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

Courtroom Empty Re: Courtroom

Post by Brant Daugherty Wed Aug 20, 2014 10:33 am

- Nikada nisi čula za Video Music Award - kaže - Okej, to je uglavnom dodela nagrada sa par kategorija, naravno za najbolji spot. Prošle godine sam nastupala, zapalila sam džoint i onom rukom za navijanje prepipavala Robina Tika. Svi su uglavnom bili zaprepašćeni.
- Imamo dve sudije? - podigne obrvu. Mislela sam da imamo samo ovog dosadnog sudiju, rekla je u sebi. - Da nisam postala Hana Montana verovatno bih se bavila hirurgijom. To me je oduvek privlačilo i uvek mi je izgledalo zanimljivo. Ali ja sam postala Hana Montana, a kada se serija završila objavila sam album, a zatim još jedan.. I onda se desila apokalipsa.
Brant Daugherty
Brant Daugherty
The Flirt
The Flirt

Broj poruka : 940
Rođendan : 2000-07-22
Lokacija : hell.
Hobiji : sleeping.
Humor : what?
Pridružen/a : 2013-01-14


Back to top Go down

Courtroom Empty Re: Courtroom

Post by Amanda Seyfried Wed Aug 20, 2014 10:39 am

Odmahnula je glavom "Čula sam za dodelu ali joj nikada nisam prisustvovala, a za incident nisam čula. Nikada me nisu zanimale stvari koje su drugi ljudi radili, možda pošto sam imala jako malo slobodnog vremena." pomislila je kako joj nedostaje bivši život "Ovde se pomalo osećam kao u zatvoru, monotono je, dosadno. Nemam nikakve obaveze, i to me ubija." nakašljala se kada je čistačica prošla pored njih, imala je neki jak parfem koji joj je zasmetao.
Klimnula je glavom "Onaj drugi je mlađi, u nekom drugom veku bi mi se možda i svideo. Fizički, mislim." zatvorila je oči pokušavajući da je zamisli kao hirurga ali joj se u trenutku učinilo nemoguće. Hirurge je zamišljala kao ozbiljne ljude a ova devojka je svakako bila previše šik. Nasmejala se za sebe.
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

Courtroom Empty Re: Courtroom

Post by Brant Daugherty Wed Aug 20, 2014 10:48 am

- Pa uglavnom, ljudi su me posmatrali kao osmo svetso čudo, kao da sam nova vrsta polarnog medveda, koja jede ljude i hrani se mozgovima - lupila je i nakezila se. - Ja sam uglavnom u poslednjih par godina imala slobodnog vremena ne pretek, uglavnom zato što sam imala koncerte noću, a tokom dana sam uglavnom sedela kući ili sam gostovala u nekoj emisiji. Koliko mi takav život ne dostaje. Tada mi je bilo malo manje dosadno nego sada.
- Je l' znaš kad će on da održava.. stani kako se ovo zove? - ugrizla se za usnu, pokušavajući da se seti. Nakon dve sekunde pauze nastavila je - Sve jedno, želim da upoznam i drugog sudiju, možda on bude zanimljiviji.
Brant Daugherty
Brant Daugherty
The Flirt
The Flirt

Broj poruka : 940
Rođendan : 2000-07-22
Lokacija : hell.
Hobiji : sleeping.
Humor : what?
Pridružen/a : 2013-01-14


Back to top Go down

Courtroom Empty Re: Courtroom

Post by Amanda Seyfried Wed Aug 20, 2014 11:02 am

Razmišljala je o tome na trenutak. I u ranije je uvek bila mirna, umela je da odvoji privatni život od obaveza a o njemu se malo i znalo. Volela je privatnost. Bilo je trenutaka kada su je napadali, ali ona se na njih nikada nije obazirala. Progovorila je posle par sekundi "Mah, nikada se nikam obazirala na to. Kritike i te gluposti, samo te iznerviraju."
Suzila je oči pokušavajući da shvati na šta misli "Parnice? Ne znam, po planu bi trebalo sutra, ali nisam sigurna. To se stalno menja. Ozbiljnije stvari obično uzima dedica, valda idu logikom da je iskusniji ali šta znam." slegde ramenima "Mogu da te pozovem kada ih bude vodio ovaj drugi, pošto inače pratim sve."
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

Courtroom Empty Re: Courtroom

Post by Brant Daugherty Wed Aug 20, 2014 11:16 am

- Ma koliko ima tračeva o meni, toliko ljudi nema na svetu.. više. Uglavnom navodno sam bila u vezi Džastinovim ocem, bila sam mrtva par dana, takođe sam bila u zatvoru par dana.. a i zabranjeno mi je da nastupam, tako da.. - kaže i isplazi se. - Zaboravila sam da svakodnevno dilujem drogu i da sam naterala svoju rođaku da se ošiša kao ja i da se oblači svaki dan. I uglavnom, ti tračevi su me još više proslavili.
- Da, parnice - glumila je da zna šta je to iako nikada nije čula za tako nešto. - Definitivno moraš da me pozoveš. Ja sam ovde uglavnom.. nikad.
Brant Daugherty
Brant Daugherty
The Flirt
The Flirt

Broj poruka : 940
Rođendan : 2000-07-22
Lokacija : hell.
Hobiji : sleeping.
Humor : what?
Pridružen/a : 2013-01-14


Back to top Go down

Courtroom Empty Re: Courtroom

Post by Amanda Seyfried Wed Aug 20, 2014 11:39 am

Razgovaranje sa njom bilo je zabavno, donekle opuštajuće. Bilo je lepo naići na nekog ko je bio u stanju da te odvoji od problema. 
"Pa, sad bar imaš šansu za novi početak." slegla je ramenima. Volela je na ovo da gleda tako, bilo je manje bolno od činjenice da su svi van ovog mesta verovatno mrtvi. Doduše, nije znala šta je sa ljudima izvan grada, o tome nije želela da misli.
"Daj mi tvoj broj, poslaću ti poruku kada sledeći put bude ovde. Ali kažem ti, to će veravatno biti sutra." dala joj je svoj telefon čekajući da upiše broj. Potom ga je memorisala i vratila u džep.
"Hoćeš da odemo negde da prošetamo? Do plaže možda?"
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

Courtroom Empty Re: Courtroom

Post by Brant Daugherty Wed Aug 20, 2014 11:57 am

- Ali problem je što ja ne želim novi početak, volela sam staru sebe. - ugrizla se za usnu - Volela sam svoje fanove, svoju slavu. Sada šta imamo? Smešteni smo u minijaturnim stanovima u navodno jedino preživelom mestu na svetu. - naglasila je 'navodno'.
Izvadila je papirić iz džepa i na njemu je ispisala svoj broj i pružila joj ga - Zovi me, mačko - našalila se, a zatim isplezila.
Ustala je iz sedišta taman kada je poslednja osoba izašla iz sudnice - Plaža savršeno zvuči - krenula je ka izlazu i naglo se zaustavila - Stani, a ima li zmija na putu do plaže? - ugrizla je usnu - Nije da se plašim zmija, ali ja ih se stvarno plašim.
Brant Daugherty
Brant Daugherty
The Flirt
The Flirt

Broj poruka : 940
Rođendan : 2000-07-22
Lokacija : hell.
Hobiji : sleeping.
Humor : what?
Pridružen/a : 2013-01-14


Back to top Go down

Courtroom Empty Re: Courtroom

Post by Amanda Seyfried Wed Aug 20, 2014 12:18 pm

Nije znala šta da kaže na to. I sama se tako osećala. "Novi početak zvuči bolje od toga što si rekla, bar prihvatljivije nego činjenica da su svi koje volim mrtvi." uzdahnula je zatvorivši oči "Ehej, baš ti hvala na tom optimiznu." nasmejala se, što je veselije mogla, strpavši papirić u torbu. 
"Ne, ne verujem da ih ima. Ali ja moram prvo do stana, nemam kupaći." napućila je usme razmišljajući o putu do kuće, bio je veoma blizu. "Hoćeš da se nađemo na plaži?" ustala je i krenula za njom, umalo je ne udarivši kad je naglo zastala.
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

Courtroom Empty Re: Courtroom

Post by Brant Daugherty Wed Aug 20, 2014 12:29 pm

- Ne ne zvuči - rekla sam - Mislim da bi svi sa ovog mesta želeli svoju slavu nazad. - rekla je kratko odlučivši da prekine sa ovom temom. Na kraju je samo dodala - Izvini. Meni je pesimizam karakteristika. Uglavnom ljudi me u poslednje vreme zovu Kraljica Drame. Ali nije da ja dramim puno.. čekaj, stani, ja stvarno puno dramim. - nastavila je da hoda.
- U redu. Moram i ja da odem po kupaći. - rekla je pogledavši u mobilni - može za dvadeset minuta na plaži? - upitala je i izašla pre nego što je ova dala odgovor.
Brant Daugherty
Brant Daugherty
The Flirt
The Flirt

Broj poruka : 940
Rođendan : 2000-07-22
Lokacija : hell.
Hobiji : sleeping.
Humor : what?
Pridružen/a : 2013-01-14


Back to top Go down

Courtroom Empty Re: Courtroom

Post by Amanda Seyfried Wed Aug 20, 2014 12:55 pm

Nasmejala se za sebe gledajući kako Majli odlazi. Nije se slagala sa njom, ovo mesto jeste bila šansa za drugi početak, možda onaj kakvi su imali svi njeni fanovi. Običan život. Samo ti sanjaj, nema ništa od toga. Gledajući Majli kako odlazi shvatila je da bi i sama trebala da krene. Izvadila je telefon da proveri vreme pa krenula ka svom stanu.
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
The Free Spirit
The Free Spirit

Broj poruka : 2647
Rođendan : 1997-01-09
Pridružen/a : 2013-08-04


Back to top Go down

Courtroom Empty Re: Courtroom

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum