sparkle Avenue • where dreams come true
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sunset Hill

5 posters

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Sunset Hill Empty Sunset Hill

Post by Lucy Hale. Wed Aug 13, 2014 3:52 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Lucy Hale.
Lucy Hale.
Erudite Leader // The Know-It-All
Erudite Leader // The Know-It-All

Broj poruka : 15218
Rođendan : 1995-04-03
Lokacija : misplaced
Hobiji : spending money
Pridružen/a : 2011-04-05


http://teenagedreams203.tumblr.com/

Back to top Go down

Sunset Hill Empty Re: Sunset Hill

Post by Brant Daugherty Wed Aug 20, 2014 9:02 am

Sedela je na grani hrasta gledajući kako sunce zalazi iza planina. Boja neba bila je drečavo narandžasta. Nije posmatrala zalazak sunca još od apokalipse. Kada je sunce zašlo i na nebu su se pojavile zvezde pažljivo je sišla sa drveta. 
BIla je obučena u drečavo crveno-zelenu majcu i u farmericama. Nedostajao joj je stari život i slava. Želela je da se vreme vrati.
Odjednom je shvatila da ne zna kojim je putem došla i da je drveće postalo gušlje. Pogledala je na gore. Drveće je bilo toliko zbijeno da je jedva videla nebo. Počela je da se okreće oko sebe, da vidi dali je ostavila neki trag dok je dolazila.
Brant Daugherty
Brant Daugherty
The Flirt
The Flirt

Broj poruka : 940
Rođendan : 2000-07-22
Lokacija : hell.
Hobiji : sleeping.
Humor : what?
Pridružen/a : 2013-01-14


Back to top Go down

Sunset Hill Empty Re: Sunset Hill

Post by Lily Collins Fri Aug 22, 2014 3:11 am

Nježno je otvorio već pomalo izlizani kovčeg od gitare. Gitaru je smatrao najvrijednijom stvari koju posjeduje, i jedino ga je za nju bilo briga. Još uvijek je dobro pamtio očaj koji ga je obuzeo kad je saznao da gitaru možda neće moći unijeti u avion kad su krenuli u ovaj gradić.

Rekli su mu da su proporcije gitare prevelike, da će umjesto nje rađe povesti još kojeg putnika više, po njihovom je njegova gitara manje vrijedna od nekog čovjeka. Nakon što su mu to, naizgled tužno, saopćili izazvao je takvu strku da su na kraju morali popustiti. To ili let nikad ne bi krenuo.

Rekao bi da mu je žao zbog toga, ali nije, a kad si u frakciji iskrenosti ne bi trebao lagati. U teoriji, malo njih se zapravo toga drži, no on je jedan od njih. Pretpostavio je da je jednostavno govoriti istinu jednostavnije nego smišljati životopisne laži i poslije ih pamtiti, ili zapisivati, svejedno. Pogotovo još ako lažeš više ljudi istovremeno, laži su podložne promjenama i lako ih je izmješati, tako da, ako te uhvate u njima, izbacit će te, a to si nije mogao dopustiti. Stoga je odabrao istinu.

Sjeo je na travu, još uvijek vlažnu od jutrošnje kiše i položio gitaru sebi u krilo. Zategnuvši žice sve dok svaki zvuk nije zvučao perfektno počeo je svirati. Ispočetka nepovezane stvari, samo prebirući po žicama, ne razmišljajući ni o čemu, samo pustivši ruke da rade ono što najbolje znaju. Polako se melodija pretvorila u njegovu najdražu pjesmu, prsti su mu s lakoćom izvodili dobro uvježbane pokrete i pretvarali ih u glazbu, ovaj put je, međutim odlučio odsvirati tu pjesmu kao baladu. Tiho, sporo, senzualno. Nije bio raspoložen za njezin inače veseli i ubrzani ritam, ne danas, ili barem ne sad. Uskoro se glazbi pridružio i njegov glas, prigušeno pjevajući tekst koji je već toliko puta ponovio da ga je znao i u snu. Još dok je radio, bio model, ljudi su mu govorili da bi trebao nešto učiniti sa svojim glasom, snimiti pjesmu, bilo što. Nije želio. Dovoljno je zarađivao prodajući svoje tijelo modnim agencijama, sudjelujući na njihovim modnim revijama, nije želio prodati i svoj glas, to pripada samo njemu. I pripadat će, zauvijek.
Lily Collins
Lily Collins
The Ballerina
The Ballerina

Broj poruka : 416
Rođendan : 1915-02-13
Lokacija : Imam.
Hobiji : Imam i to.
Humor : Viđah.
Pridružen/a : 2011-11-29


Back to top Go down

Sunset Hill Empty Re: Sunset Hill

Post by Brant Daugherty Fri Aug 22, 2014 9:17 am

Shvativši da se izgubila i da je ostavila telefon u apartmanu, počela je da paniči. Pitala se da li će se neko setiti nje, pa će prijaviti njen nestanak. Posle par sekundi je odbacila tu pomisao, znajući da niko ne dolazi po nju. Semu je rekla da ide da prošeta, vratiće se kada se varti. Sada se možda neće vratiti. Počela je duboko da diše, osvrćući se oko sebe, nadajući se da će ugledati nekog u daljini, makar to bio serijski ubica. Pogledala je na sat - bilo je tačno devet sati i osamnaest minuta.

Nikada se nije toliko udaljila od grada. Uglavnom je uvek išla u već poznata mesta, ili bi išla na nepoznata mesta sa nekima. Sada je bila u sred šume, bez naznaka života. Progutala je knedlu i počela da hoda u pravcu iz kojeg je mislila da je došla. Hodala je sve brže i brže, dok je vreme letelo. Prošlo je oko sat vremena, kada je u daljini čula nepoznati zvuk neke balade. Počela je da trči u pravcu muzike. Nije obraćala pažnju na put, bila je usredsređena na put. Ogrebala je lice od par grana, ali je nastavila da trči u smeru muzike, plašeći se da će se pesma završiti, a time da će izgubiti šansu za povratak nazad. Drva su postajala sve ređa, dok se u jednom trenutku nije našla na travnatom proplanku prepunom cveća. Pesma je stala, a njen napad panike se vratio. Otrčala je do centra livade i počela je da se okreće oko svoje ose. Ugledala je odsjaj na jednom kraju. Da, definitivno sam ugledala, rekla je sama sebi i počela je da trči u tom pravcu. Saplela se od svoje noge i pala je u blato. Nije stala ni da pogleda da li je nešto polomila, samo je ustala i nastavila da trči.

- Ćao - povikala je sa razdaljine od sto metara. Nije bila sigurna pa je ponovila ovog puta glasnije. - Nemoj me ostaviti ovamo, molim te. - rekla je to tiho, nadajući se da je taj neko normalan. Kada je bila na samo nekoliko koraka od njega nije sakupila glas da progovori pa je samo sela pored njega, duboko dišući. Osećala je jak bol u stomaku. - Ti, čoveče.. ti si mo... ti si moj spasitelj - uspela je da odgovori. Rukom je obrisala čelo i pogledala ruku. Imala je par posekotina na licu i rukama. Pogledala je na dole. Njena kratka bela haljina koja joj je odkrivala stomak bila je rašivena i umazana od blata - Znam da ne izledam najbolje, ali samo me vodi odavde - otvarala je usta, i ako nikakav ton nije izlazio.
Brant Daugherty
Brant Daugherty
The Flirt
The Flirt

Broj poruka : 940
Rođendan : 2000-07-22
Lokacija : hell.
Hobiji : sleeping.
Humor : what?
Pridružen/a : 2013-01-14


Back to top Go down

Sunset Hill Empty Re: Sunset Hill

Post by Ansel Elgort Mon Aug 25, 2014 8:34 am

Dosetao sam ovdje sa Shailene. Bilo je jedno od mijesta na kojima sam cesto boravio, pogotovo u noci, kada nisam mogao spavati, sto je bilo cesto u posljednje vrijeme. Nekako me opustalo. Vjerovatno zato sto me posjecalo na jedno mjesto dok sam zivjeo u Engleskoj.
"Pa sto kazes?" podigao sam obrve i nasmijesio se, primjecujuci kako pas skakuce, jedva cekajuci da ga pustimo. "Rekao bih da se njemu svidja."
Ansel Elgort
Ansel Elgort
The Scientist
The Scientist

Broj poruka : 6064
Rođendan : 1995-12-14
Lokacija : Dauntless Pit
Humor : What a slut time is. She screws everybody.
Pridružen/a : 2011-12-03


Back to top Go down

Sunset Hill Empty Re: Sunset Hill

Post by Shailene Woodley Mon Aug 25, 2014 8:55 am

"Predivno je", promrmljala je, previše zauzeta gledanjem okoline da bi se potrudila da to normalno izgovori. Nije nikada dolazila ovde, verovatno zato što je imala tako malo slobodnog vremena. Zatim, na Semove reči je pogledala u psa koji se sav uzvrpoljio. Složila je zabrinut izraz lica i pogledala u Sema. "Plašim se da ga pustim. Previše je mlad i blentav, izgubiće se negde ili povrediti."
Shailene Woodley
Shailene Woodley
Dauntless Leader // The Protector
Dauntless Leader // The Protector

Broj poruka : 23088
Rođendan : 1997-02-22
Lokacija : city of lost souls.
Hobiji : cooking meth.
Humor : 404 not found.
Pridružen/a : 2011-06-16


Back to top Go down

Sunset Hill Empty Re: Sunset Hill

Post by Ansel Elgort Thu Aug 28, 2014 12:03 am

Nasmijao sam se, gledajuci ju. "Da sam znao da ovoliko volis pse, davno bih ti nabavio jednog" dosetao sam do jednog kamena u blizini, na koji smo mogli sjesti. Putem dovdje, razmisljao sam o onome sto je Shailene rekla, da zna nesto sto ja i ne zelim znati. Namjeravao sam je pitati o tome, ali ne sada, u toku veceri. Ma kakve posljedice bile nakon sto saznam, zelio sam to znati.
"Pa, sto ima kod tebe?" upitao sam ju, nakon sto smo sjeli na kamen.
Ansel Elgort
Ansel Elgort
The Scientist
The Scientist

Broj poruka : 6064
Rođendan : 1995-12-14
Lokacija : Dauntless Pit
Humor : What a slut time is. She screws everybody.
Pridružen/a : 2011-12-03


Back to top Go down

Sunset Hill Empty Re: Sunset Hill

Post by Shailene Woodley Thu Aug 28, 2014 3:17 am

Nasmejala se na njegove reči. "Inače, odlučila sam da ga nazovem Gas." Napravila je malu pauzu i iskrivila uglove usana ka dole, pre nego što se ponovo nacerila. "I šapuno mi je da mu je drago što te je upoznao." Otišla je za Semom i sela pored njega, a Gasa je pustila da trčkara onoliko koliko je povodac dozvoljavao. "Posao, posao i..još posla. Ponekad zavidim Tiu", prokomentarisala je više za sebe, pa nastavila. "Šalim se, nije toliko strašno. Mm, upoznala sam dosta novih ljudi, među njima i mog omiljenog glumca, razmišljam da idem da se tetoviram i tako. A kod tebe?"
Shailene Woodley
Shailene Woodley
Dauntless Leader // The Protector
Dauntless Leader // The Protector

Broj poruka : 23088
Rođendan : 1997-02-22
Lokacija : city of lost souls.
Hobiji : cooking meth.
Humor : 404 not found.
Pridružen/a : 2011-06-16


Back to top Go down

Sunset Hill Empty Re: Sunset Hill

Post by Ansel Elgort Thu Aug 28, 2014 7:08 am

"Gas... kao onaj lik iz tvog filma?" podigao sam obrve, pa se nasmijao. "Sapni i ti njemu da je zadovoljstvo obostrano" sageo sam se i kratko ga pomazio. Morao sam priznati sebi da nije ni on toliko los. Mozda i nece izrasti u napast.
Klimnuo sam glavom kada je zavrsila sa pricom. "Cekaj, ti imas omiljenog glumca, a da to nisam ja?" pogledao sam ju kao da sam uvrijedjen, pa sam se nacerio i slegnuo ramenima. "Znas vec kako je prosao moj dan... Sve ti je ispricala Miley" promrmljao sam, jos jednom se napominjuci da trebam imati sa njom razgovor cim se vratim u stan.
"Sta zelis istetovirati?" upitao sam kada je spomenula da zeli da uradi tetovazu.
Ansel Elgort
Ansel Elgort
The Scientist
The Scientist

Broj poruka : 6064
Rođendan : 1995-12-14
Lokacija : Dauntless Pit
Humor : What a slut time is. She screws everybody.
Pridružen/a : 2011-12-03


Back to top Go down

Sunset Hill Empty Re: Sunset Hill

Post by Shailene Woodley Thu Aug 28, 2014 7:43 am

"Da, baš tako. Iznenađena sam što si upoznat sa tim", pogledala ga je pomalo raširenim očima. "Mm, glumac koji ga glumi mi je jako drag, a on nije ovde..zapravo, ne znam gde je, a ne želim da pomišljam na najgore pa se nadam da se mota ovde. Nije mali grad", zaključila je i klimnula glavom par puta, kao da ubeđuje sebe, a raspoloženje joj je vidno opalo.
"Aha, više njih je na listi pre tebe zapravo", promrmljala je nakon što je tapnula bradu par puta, pravveći se da je duboko zamišljena. "Pa dobro, od sada ću da izlazim sa Majli, umesto sa tobom. Dođe ti na isto", pogledala ga je ispod oka, pa skrenula pogled na Gasa koji je nešto njuškao i pritom bio neverovatno sladak.
"Znaš onu tetovažu iz Divergenta? To, za početak. I nije samo zbog toga, mislim, jeste odavanje počasti mom poslednjem uspešno izvršenom projektu, ali ima i drugo značenje."
Shailene Woodley
Shailene Woodley
Dauntless Leader // The Protector
Dauntless Leader // The Protector

Broj poruka : 23088
Rođendan : 1997-02-22
Lokacija : city of lost souls.
Hobiji : cooking meth.
Humor : 404 not found.
Pridružen/a : 2011-06-16


Back to top Go down

Sunset Hill Empty Re: Sunset Hill

Post by Ansel Elgort Thu Aug 28, 2014 7:58 am

Klimnuo sam glavom, odlucujuci ju vise ne zapitkivati o njemu. Primjetio sam da joj jako znaci i da ne zeli pricati sada o tome. Dosta ljuti koju su mi znacili, ovdje nisam vidjao. Tako da sam znao kako se osjecala.
"Vise njih, jel'" podigao sam obrve i prekrstio ruke. "Bas sam ti htio reci da si ti meni jedna od najdrazih, ali sad namjerno necu" suzdrzavao sam osmijeh. "Nije ti ona zanimljiva kao ja. A ni blizu duhovita" nacerio sam se, zezajuci se.
"Znam." zastao sam kratko, razmisljajuci da li da joj kazem da i ja imam jednu tetovazu, zbog koje bih vjerovatno stradao ako bi netko iz vlade saznao. "Imam i ja jednu. Jako je ovaj... zanimljiva" rekao sam, jer trenutno nisam mogao pronaci drugu rijec koja bi ju opisala.
Ansel Elgort
Ansel Elgort
The Scientist
The Scientist

Broj poruka : 6064
Rođendan : 1995-12-14
Lokacija : Dauntless Pit
Humor : What a slut time is. She screws everybody.
Pridružen/a : 2011-12-03


Back to top Go down

Sunset Hill Empty Re: Sunset Hill

Post by Shailene Woodley Thu Aug 28, 2014 9:11 am

"Upravo si mi rekao, glupane", počela je da se smeje njegovom stavu. "Hvala, hvala." Nasmejala se nadmeno. "Kako si samo skroman."
"U kom smislu zanimljiva?" Podigla je obrve i oterala neku bubu sa ruke, češkajući se zatim.
Shailene Woodley
Shailene Woodley
Dauntless Leader // The Protector
Dauntless Leader // The Protector

Broj poruka : 23088
Rođendan : 1997-02-22
Lokacija : city of lost souls.
Hobiji : cooking meth.
Humor : 404 not found.
Pridružen/a : 2011-06-16


Back to top Go down

Sunset Hill Empty Re: Sunset Hill

Post by Ansel Elgort Thu Aug 28, 2014 10:27 am

"Ja njoj kompliment, a ona meni tako" zavrtio sam glavom, kao da ne mogu vjerovati, pa se nasmijao.
"Zanimljiva u tom smislu da, kad bi neki ljudi saznali, vjerovatno bi me koknuli." slegnuo sam ramenima. Kada sam se tetovirao, znao sam posljedice. Ali sam svejedno uradio tetovazu. To je bio neki mali prkos vladi, iako to oni nisu mogli vidjeti. Ali pored toga, bio je simbol slobode, i mog misljenja da se ljudi ne mogu svrstavati u grupe, kao i da zelim imati svaku osobinu koje frakcije predstavljaju.
Ansel Elgort
Ansel Elgort
The Scientist
The Scientist

Broj poruka : 6064
Rođendan : 1995-12-14
Lokacija : Dauntless Pit
Humor : What a slut time is. She screws everybody.
Pridružen/a : 2011-12-03


Back to top Go down

Sunset Hill Empty Re: Sunset Hill

Post by Shailene Woodley Thu Aug 28, 2014 11:49 am

"Rekao si 'jedna od', tako da nisi zaslužio ništa bolje." Odmahnula je glavom i nasmejala se. "Jesi znao da je tvoja najomiljenija glumica u gradu?" Pogleda je da podiže i spušta obrve brzo.
"Nešto mi govori da ti misliš da bi tebe svako ubio za sve što uradiš", zakikotala se tiho i kratko.
Shailene Woodley
Shailene Woodley
Dauntless Leader // The Protector
Dauntless Leader // The Protector

Broj poruka : 23088
Rođendan : 1997-02-22
Lokacija : city of lost souls.
Hobiji : cooking meth.
Humor : 404 not found.
Pridružen/a : 2011-06-16


Back to top Go down

Sunset Hill Empty Re: Sunset Hill

Post by Ansel Elgort Thu Aug 28, 2014 11:58 am

"Koja?" podigao sam obrve, gledajuci ju upitno.
"Pa dobro, ponekad znam biti pretjerano dramatican" slabo sam se nasmijao, pa legao na ledja, sto nije bila bas dobra ideja, jer je Gas odmah skocio i poceo mi lizati lice. "A Gaas, idi zezaj vlasnicu" rekao sam, iako ga nisam micao odatle.
Ansel Elgort
Ansel Elgort
The Scientist
The Scientist

Broj poruka : 6064
Rođendan : 1995-12-14
Lokacija : Dauntless Pit
Humor : What a slut time is. She screws everybody.
Pridružen/a : 2011-12-03


Back to top Go down

Sunset Hill Empty Re: Sunset Hill

Post by Shailene Woodley Fri Aug 29, 2014 3:13 am

"Džen. Zapravo u našoj frakciji je, poznajem je", klimnula je glavom, smeškajući se i gledajući ga diskretno.
"Tako je, Gas, on je bezobrazan, tako mu i treba", gledala ih je i počela da se smeje.
Shailene Woodley
Shailene Woodley
Dauntless Leader // The Protector
Dauntless Leader // The Protector

Broj poruka : 23088
Rođendan : 1997-02-22
Lokacija : city of lost souls.
Hobiji : cooking meth.
Humor : 404 not found.
Pridružen/a : 2011-06-16


Back to top Go down

Sunset Hill Empty Re: Sunset Hill

Post by Ansel Elgort Fri Aug 29, 2014 3:24 am

"Cekaj, Jennifer je ovdje?" podigao sam obrve. "Nisam je vidjao pa sam pretpostavljao da je..." zastao sam kratko. "Moram je potraziti" promrmljao sam za sebe.
"Tako je Gas, dobar decko" rekao sam i poceo se smijati, nakon sto je pas poceo skakati oko nje.
Ansel Elgort
Ansel Elgort
The Scientist
The Scientist

Broj poruka : 6064
Rođendan : 1995-12-14
Lokacija : Dauntless Pit
Humor : What a slut time is. She screws everybody.
Pridružen/a : 2011-12-03


Back to top Go down

Sunset Hill Empty Re: Sunset Hill

Post by Shailene Woodley Fri Aug 29, 2014 3:31 am

"Nope, prilično je živa i rastura u studiu za tetoviranje", nakrivila je malo glavu. "Jao, jao, šta će tu biti", nastavila je da se smeška i protrljala dlanove.
"Previše je oduševljen sa mnom da bi ti poklonio više od minuta pažnje", nacerila se pre nego što joj je Gas skočio u krilo jer nije obraćala pažnju na njega. "Jadna moja haljina. Pa vidi šta si uradio, mišu." Gledala ga je strogo, kao da je ljuta, a on ju je na sve to samo liznuo, zbog čega nije uspela da se ne nasmeje.
Shailene Woodley
Shailene Woodley
Dauntless Leader // The Protector
Dauntless Leader // The Protector

Broj poruka : 23088
Rođendan : 1997-02-22
Lokacija : city of lost souls.
Hobiji : cooking meth.
Humor : 404 not found.
Pridružen/a : 2011-06-16


Back to top Go down

Sunset Hill Empty Re: Sunset Hill

Post by Ansel Elgort Fri Aug 29, 2014 8:26 am

Prevrnuo sam ocima. "Mi smo samo prijatelji. A i zainteresovan sam za nekog drugog" pogledao sam ju kratko, kako ne bi bio previse ocit, pa skrenuo pogled na Gus-a. "Vama dvoma ce biti tako zanimljivo provoditi vrijeme zajedno" nacerio sam se.
Ansel Elgort
Ansel Elgort
The Scientist
The Scientist

Broj poruka : 6064
Rođendan : 1995-12-14
Lokacija : Dauntless Pit
Humor : What a slut time is. She screws everybody.
Pridružen/a : 2011-12-03


Back to top Go down

Sunset Hill Empty Re: Sunset Hill

Post by Shailene Woodley Fri Aug 29, 2014 2:52 pm

"Pa, znaš, sve lepo počinje od prijateljstva", namignula je i skupila usne. "Jesi čuo Gas? Sem nam se zacopao u neku nesre-..srećnicu." Pričala je malenom i kikotala se.
"Mhm, pošto sam sve žive oko sebe smorila. On bar ne može da mi pobegne", nasmejala se i zagrlila psa.
Shailene Woodley
Shailene Woodley
Dauntless Leader // The Protector
Dauntless Leader // The Protector

Broj poruka : 23088
Rođendan : 1997-02-22
Lokacija : city of lost souls.
Hobiji : cooking meth.
Humor : 404 not found.
Pridružen/a : 2011-06-16


Back to top Go down

Sunset Hill Empty Re: Sunset Hill

Post by Ansel Elgort Sat Aug 30, 2014 10:20 am

"Aham, prava nesretnica... ovaj sretnica" nacerio sam se.
"Bjezi, Gus. Bjezi dok jos mozes" rekao sam tiho i nasmijao se, mazeci psa kratko po glavi. "Znas sta bi samo oni u Neustrasivim pomislili da te vide tako sa psom?" podigao sam obrve, zuzdrzavajuci smijeh.
Ansel Elgort
Ansel Elgort
The Scientist
The Scientist

Broj poruka : 6064
Rođendan : 1995-12-14
Lokacija : Dauntless Pit
Humor : What a slut time is. She screws everybody.
Pridružen/a : 2011-12-03


Back to top Go down

Sunset Hill Empty Re: Sunset Hill

Post by Shailene Woodley Sat Aug 30, 2014 10:24 am

"Šta li je uradila da zasluži takvu...čast", namerno je napravila pauzu, kao da je htela nešto drugo da kaže, pa se nasmejala.
"A beži ti", coknula je i lupila ga po ruci."Vidi našu hot vođu kako grli preslatko kučence?" Pogledala ga je upitno, a onda se nacerila. "Baš me briga. Ljudsko biće sam", prestala je da se smeši i slegla ramenima. "Povešću ga jednog dana u kamp i staviću ih na test. Ko god ne uspe da mu odoli, leti iz kampa."
Shailene Woodley
Shailene Woodley
Dauntless Leader // The Protector
Dauntless Leader // The Protector

Broj poruka : 23088
Rođendan : 1997-02-22
Lokacija : city of lost souls.
Hobiji : cooking meth.
Humor : 404 not found.
Pridružen/a : 2011-06-16


Back to top Go down

Sunset Hill Empty Re: Sunset Hill

Post by Ansel Elgort Sat Aug 30, 2014 10:39 am

Prevrnuo sam ocima u sali. "Ne znam da li stvarno pojma nemas, ili se samo pravis luda" promrmljao sam, tako da nisam bio ni siguran da li je dobro cula.
"Sa obzirom kakvih pojedinaca ima tamo, vjerovatno bi zavrsio u rijeci, tako da ga bolje zadrzi samo za sebe" dodao sam i naslonio glavu na kamen, gledajuci ih iskosa. "To je jos nesto sto mi ovdje smeta. Ako si Neustrasivi, to ne mora da znaci da ne mozes imati trenutke u kojima to nisi"
Ansel Elgort
Ansel Elgort
The Scientist
The Scientist

Broj poruka : 6064
Rođendan : 1995-12-14
Lokacija : Dauntless Pit
Humor : What a slut time is. She screws everybody.
Pridružen/a : 2011-12-03


Back to top Go down

Sunset Hill Empty Re: Sunset Hill

Post by Shailene Woodley Sat Aug 30, 2014 10:53 am

Nije ga baš najbolje čula, a i deo koji je čula joj nije bio baš najjasniji, pa je odlučila da ne čačka to više.
"A onda bih ja od njihovih života napravila pakao i umrli bi u najvećim mukama", rekla je ozbiljnim tonom, mrtva ladna. "Ima nas svakakvih, ne samo u našoj frakciji. Više ništa ne može da me iznenadi."
Shailene Woodley
Shailene Woodley
Dauntless Leader // The Protector
Dauntless Leader // The Protector

Broj poruka : 23088
Rođendan : 1997-02-22
Lokacija : city of lost souls.
Hobiji : cooking meth.
Humor : 404 not found.
Pridružen/a : 2011-06-16


Back to top Go down

Sunset Hill Empty Re: Sunset Hill

Post by Ansel Elgort Sat Aug 30, 2014 11:02 am

"I ne kazem samo za nasu frakciju. Sve su takve" slegao sam rameni,a pa se uspravio i pogledao ju u oci. "Na sta si mislila kada si rekla da ima nesto sto ti znas o ovome mjestu, a ja ne?" podigao sam obrve. Cijelo vecer sam cekao neki dobar trenutak da ju to upitam, a buduci da smo krenuli pricati o frakcijama, ovaj mi se ucinio kao dobar pocetak.
Ansel Elgort
Ansel Elgort
The Scientist
The Scientist

Broj poruka : 6064
Rođendan : 1995-12-14
Lokacija : Dauntless Pit
Humor : What a slut time is. She screws everybody.
Pridružen/a : 2011-12-03


Back to top Go down

Sunset Hill Empty Re: Sunset Hill

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum